Auto i Myjnia

Lipiany – nowa stacja paliw MOYA


MOYA kontynuuje dynamiczny rozwój swojej sieci stacji paliw. Po otwarciu punktu w Gorzycach na Podkarpaciu, sieć zawitała do zachodniopomorskich Lipian, niedaleko granicy polsko-niemieckiej. MOYA konsekwentnie umacnia swą pozycję na polskim rynku stacji paliw. 

Stacja paliw w Lipianach jest obiektem, który koncentruje się przede wszystkim na obsłudze klientów lokalnych – głównie mieszkańców Lipian i okolic. Oferuje benzynę 95 oraz olej napędowy – paliwa najwyższej jakości, posiadające certyfikat „TankQ”. Właściciele pojazdów wyposażonych w instalacje LPG mogą również skorzystać z autogazu. 

Punkt wyposażony jest także w koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Można w nim napić się kawy w wielu wariantach, a także zjeść przekąskę na zimno lub na gorąco. W ofercie dostępne są hot-dogi, kanapki, zapiekanki, ciastka i wiele innych artykułów. 

Stacja czynna jest 7 dni w tygodniu od 5:00 do 22:00. 

Z okazji otwarcia, na klientów czeka wiele atrakcyjnych promocji, jak np. rabat na paliwo, drugi hot-dog 50% taniej czy napój energetyzujący MOYA energia za 1 gr do każdego tankowania.

Źródło: Anwim/Moya

Wróć