Auto i Myjnia

MOYA utrzymuje imponujące tempo rozwoju.


Sieć stacji paliw MOYA utrzymuje imponujące tempo rozwoju. Do użytku oddano właśnie nowe obiekty – stacje obsługowe w Gdyni i Oleszycach (woj. podkarpackie) oraz automat flotowy w Mostkach (woj. lubuskie). Kolejna nowa stacja znajduje się w miejscowości Żelków w województwie mazowieckim. Informacja ta z pewnością ucieszy użytkowników drogi wojewódzkiej nr 803, ponieważ jest to nowo wybudowany obiekt na odcinku Siedlce – Stoczek Łukowski. Kolejny punkt to stacja w lubelskiej miejscowości Sułów, przy drodze wojewódzkiej nr 848.

Anwim S.A. rozwija sieć MOYA w trzech typach stacji paliw. Są to obiekty konwencjonalne, obsługowe z przystacyjnym sklepem oraz Caffe MOYA, automatyczne, wyłącznie dla flot oraz samoobsługowe MOYA express, które są atrakcyjną alternatywą zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Punkty w Żelkowie i Sułowie gwarantują wysokiej jakości benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz LPG. Stacje są obsługowe, a więc kierowcy mogą liczyć na pyszną kawę i przekąski oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Stacje doskonale dostosowane są do obsługi ruchu ciężarowego i posiadają udogodnienia, takie jak szybki wlew diesla czy dystrybutory z płynem AdBlue.

Otwarte ostatnio obiekty w Gdyni i Oleszycach to również typowe stacje obsługowe. Obie wyposażone są w przystacyjne sklepy oraz Caffe MOYA, w którym można zrelaksować się przy aromatycznej kawie. Stacje nastawione są przede wszystkim na ruch lokalny.

Punkt w Mostkach jest to stacja własna typu automatycznego. Przeznaczona jest do użytku wyłącznie przez klientów biznesowych, którzy są użytkownikami kart flotowych, takich jak MOYA firma, TFC i wiele innych. Stacje tego typu wyspecjalizowane są w szybkiej obsłudze przede wszystkim „truckerów”, którzy mogą zatankować za pomocą szybkiego wlewu diesla oraz bezgotówkowo się rozliczyć. Punkt dodatkowo oferuje AdBlue oraz płyn do spryskiwaczy, które dostępne są z dystrybutorów.

Stacje automatyczne zlokalizowane są w strategicznych pod względem logistyki punktach Polski. Obiekt w Mostkach leży przy drodze krajowej nr 92, w bliskości autostrady A2, nieopodal granicy polsko-niemieckiej. Jest to 24. stacja automatyczna w sieci MOYA.

Źródło: MOYA/ANWIM

 

Wróć