Strefa przedsiębiorcy

MOYA w Białymstoku

W czerwcu pracę w barwach sieci MOYA rozpoczęła nowa stacja w Białymstoku. Pełny proces modernizacji został zakończony w sierpniu. Obiekt należy do firmy BUDMAX Tępińscy i Wspólnicy Sp.j.

Stacja funkcjonuje przy ulicy Władysława Wysockiego 166, w dzielnicy Pietrasze. Nieopodal drogi 676 i 12 prowadzącej do granicy z Białorusią. Latem placówka przeszła proces gruntownej modernizacji, zmiany barw i dostosowania do standardów sieci.

Pracuje 24h. Na stacji działa punkt Caffe MOYA oferujący hot-dogi, zapiekanki oraz szeroki wybór kaw i herbat. Do dyspozycji klientów jest komfortowa i nowoczesna strefa odpoczynkowo-konsumpcyjna oraz bezprzewodowa sieć Wi-Fi.

Prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliw: 95, 98, ON, ON MOYA Power i LPG. Dostępne są dwa dystrybutory z szybkim wlewem diesla.

To 5. obiekt MOYA w woj. podlaskim. Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała zarówno ruch lokalny, jak i tranzytowy.  Po dołączeniu do sieci stacji w Białymstoku w barwach MOYA funkcjonują 153 placówki.

***

MOYA to założona w 2009 roku, należąca do spółki ANWIM S.A. ogólnopolska sieć stacji paliw, licząca obecnie ponad 150 placówek, w tym 26 stacji własnych. Stacje sieci MOYA obecne we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach oferują pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep z produktami pod własną marką, aż po myjnie i ofertę dla klientów biznesowych. Swój dynamiczny rozwój sieć MOYA zawdzięcza korzystnym warunkom współpracy z Partnerami. Wszystkie stacje działające w ramach sieci spełniają jednolite standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliwa na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw - TankQ. Plany sieci to 250 stacji do roku 2019, z czego 50 obiektów będzie stacjami własnymi spółki ANWIM S.A.

www.moyastacja.pl

Źródło: MOYA, op. zp

Wróć