Wiadomości

Navigator na każdej stacji LOTOS


Od czerwca, na wszystkich stacjach paliw sieci LOTOS, klienci mogą korzystać z promocji programu premiowego Navigator. Liczba stacji uczestniczących w tym programie zwiększyła się o blisko 75%, z 280 do ponad 480, ponieważ LOTOS rozszerzył zasięg działania programu premiowego na stacje LOTOS Optima.

Od teraz wszyscy klienci, na stacjach dołączonych do programu premiowego Navigator, mają możliwości wyrobienia lub wymiany kart na nowe z wizerunkami piłkarzy reprezentacji Polski w piłce nożnej. Do wyboru jest 7 różnych kart, na których widnieją razem lub osobno: Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Łukasz Fabiański i Arkadiusz Milik.

Rozszerzenie dostępności programu premiowego Navigator o ponad 200 stacji to zmiana oczekiwana przez klientów, a także przez same stacje LOTOS Optima. Jest tak dlatego, ponieważ Navigator to dwie płaszczyzny korzyści – jedna dla uczestników programu, druga dla sieci LOTOS. Atrakcyjny przelicznik punktowy i dobrze dopasowana oferta nagród mogą związać ze stacją znaczącą liczbę klientów. W przypadku sieci stacji paliw program premiowy jest jednym z ważniejszych elementów konkurowania o klientów i może być źródłem budowania przewagi. Warto dodać, że analizy spółki wskazują, że posiadacze Navigatora częściej korzystają z ofert premiowanych w programie, takich jak paliwa Dynamic, myjnia, czy gastronomia.

Źródło: Lotos (op.pb)

Wróć