Strefa przedsiębiorcy

Nowa platforma internetowa wspierająca współpracę spółki Novatek Polska z partnerami


Novatek Polska stworzył internetową platformę komunikacji – Strefę Partnera – która w znaczący sposób zwiększa komfort pracy obu stron w ramach wdrożonego w 2013 roku Klubu Zwolenników Naturalnego LPG, czyli programu partnerskiego skierowanego do osób mających kontakt biznesowy z potencjalnymi klientami zainteresowanymi instalacjami na gaz płynny.

 

Dotychczasowa współpraca z partnerami odbywała się w oparciu o tradycyjne formy kontaktu bezpośredniego, mailowego oraz telefonicznego. Jednakże z uwagi na wzrastającą liczbę klubowiczów oraz chęć usprawnienia współpracy, Novatek Polska stworzył nowe narzędzie internetowe dostosowane do obecnych potrzeb programu.

Wdrożona Strefa Partnera dostępna jest bezpośrednio ze strony www.novatek.pl, a link do niej znajduje się obok funkcjonującej już od 2013 roku Strefy Klienta.

Poprzez nowy serwis internetowy, który dostępny jest po zalogowaniu, partnerzy mogą przesyłać do Novatek Polska informacje na temat potencjalnych klientów, którzy wyrazili wstępne zainteresowanie ekologicznym ogrzewaniem na gaz płynny. Strefa Partnera umożliwia również dostęp do informacji na temat współpracy firmy z klientami , którzy zostali zarekomendowani przez partnerów.

Podobnie jak w przypadku Strefy Klienta, także nowa platforma wyróżnia się łatwą nawigacją i dodatkowo znajduje się w niej instrukcja użytkownika, w której opisane zostały zasady i sposób korzystania z nowego serwisu internetowego.

Platforma umożliwia spółce kontakt z potencjalnym klientem i przedstawienie oferty handlowej dopiero po wyrażeniu przez niego oficjalnej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Planowany jest dalszy rozwój stworzonej platformy internetowej i dostosowanie jej do ewentualnych nowych potrzeb partnerów oraz uwarunkowań rynkowych.

 

###

Novatek Polska Sp. z o.o. (www.novatek.pl)

 

Firma należy do spółki Novatek PAO – największego, niezależnego producenta gazu w Rosji, który kompleksowo zajmuje się poszukiwaniem, wydobyciem, przetwarzaniem oraz sprzedażą gazu ziemnego i ciekłych węglowodorów w Rosji i na rynkach międzynarodowych. Novatek PAO zajmuje 3 miejsce na świecie wśród spółek giełdowych pod względem udokumentowanych zasobów gazu. Produkowany przez Novatek PAO LPG dystrybuowany jest w krajach Unii Europejskiej przez spółkę córkę Novatek Polska, która zapewnia swym klientom stałe i nieprzerwane dostawy paliwa w cenach producenta. Firma posiada nowoczesny Terminal Przeładunkowy Novatek Południe zlokalizowany niedaleko Kielc i współpracuje z innymi terminalami na terenie kraju. Oferuje klientom hurtowym autogaz, obsługuje bezpośrednio sieciowe stacje paliw oraz sprzedaje gaz płynny do celów grzewczych i technologicznych, a także gaz w butlach. Kontrahentami firmy są zarówno podmioty gospodarcze, jak i odbiorcy indywidualni.

Źródło: Novatek (op.zp)

WIĘCEJ czytaj w listopadowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Wróć