Wiadomości

Nowa promocja Shell napędza korzyści


Shell wprowadził promocję „Shell V-Power napędza korzyści”. Uczestnicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart za każde zatankowanie benzyny Shell V-Power 95 albo oleju napędowego Shell V-Power Diesel otrzymują aż trzy razy więcej punktów niż zwykle . Oferta obowiązuje przez cały tydzień, do 31 maja br.

3 razy więcej punktów oznacza też 3 razy szybszą drogę do odebrania nagrody! Klubowicze Shell ClubSmart mogą wykorzystać zgromadzone punkty chociażby na zakup paliwa czy produktów gastronomicznych dostępnych na stacji, a także wymieniać je na vouchery online. Aby zapłacić punktami wystarczy poinformować kasjera przed rozpoczęciem transakcji, zeskanować kartę w aplikacji lub kartę plastikową. Kwota do zapłaty zostanie automatycznie obniżona o wartość zgromadzonych punktów.

Na czym polega promocja?
Nowa promocja obowiązuje przy zakupie paliw premium Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel. W ramach promocji uczestnicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart za każdy zatankowany litr paliw premium otrzymują trzy punkty od poniedziałku do soboty i sześć w niedzielę – to trzy razy więcej niż dotychczas! W akcji nie bierze udziału paliwo Shell V-Power Racing.
Potrójne punkty są przyznawane po każdym tankowaniu przez cały tydzień, bez względu na częstotliwość wizyt i bez ograniczeń w zakresie minimalnej ilości zatankowanego paliwa. Każdy klient korzystający ze zniżek obowiązujących dla Karty Dużej Rodziny, również otrzyma dodatkowe punkty Shell ClubSmart za każdy litr paliw premium Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Promocja obowiązuje na stacjach własnych i stacjach partnerskich Shell (z wyłączeniem stacji samoobsługowych). Pełna lista stacji jest dostępna na stronie www.shell.pl
– Wiosna to okres wzmożonego podróżowania, dlatego w tym czasie chcemy napędzić korzyści wynikające z tankowania na naszych stacjach. Dzięki obecnej promocji klubowicze mogą szybciej zebrać punkty i wymienić je na atrakcyjne nagrody – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Shell Mobility.
Paliwa premium Shell V-Power zawierają ulepszoną zaawansowaną formułę czyszczącą, która pomaga usuwać i chronić przed zgromadzeniem się osadów na kluczowych elementach układu paliwowego, a także poprawia oszczędność paliwa w silniku samochodu .

Udoskonalone paliwa Shell V-Power czyszczą aż do 100% kluczowych części silnika i przywracają aż do 100% jego osiągów , . Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należą Ferrari oraz BMW M. Aby zapewnić najwyższą jakość, formuła paliwa premium jest poddawana regularnej weryfikacji.

Shell ClubSmart to więcej niż program lojalnościowy
– Dla kierowców wizyta na stacji Shell to nie tylko zakup paliwa. Jako jedni z pierwszych na rynku paliwowym w Polsce wprowadziliśmy program Shell ClubSmart, aby zapewnić klientom lojalnym dodatkowe korzyści z korzystania z produktów i usług na stacjach Shell, a także dostęp do ekskluzywnych promocji i rabatów. Każde tankowanie na stacji Shell, zakupy lub skorzystanie z myjni dają klientowim dodatkowe benefity – dodaje Justyna Goraj.

Przystąpienie do programu lojalnościowego Shell ClubSmart jest wyjątkowo proste, a rejestracja za pomocą smartfona nie powinna zająć dłużej niż kilka minut. Można tego dokonać pod poniższym linkiem: https://www.clubsmart.shell.pl/. Po pobraniu i zalogowaniu się do aplikacji klient od razu otrzyma wirtualną kartę członkowską.

Źródło: Shell Polska

Wróć