Wiadomości

Nowa stacja paliw MOYA na Mazowszu


Sieć MOYA otworzyła kolejną stację paliw w województwie mazowieckim. Nowo wybudowany obiekt położony jest w miejscowości Szczęsna, na trasie Głuchów-Grójec. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach to wysokiej jakości paliwo, a także sklep wielobranżowy oraz klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA.

MOYA to od kilku lat najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w kraju. Każdego roku na mapie Polski pojawia się ok. 50 nowych punktów w niebiesko-czerwonych barwach. Są to stacje obsługowe, automatyczne oraz punkty samoobsługowe MOYA Express. Właściciel stacji, firma Anwim, inwestuje zarówno we własne obiekty, jak i rozwija współpracę franczyzową. W mazowieckiej miejscowości Szczęsna została otwarta stacja franczyzowa ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA.

Nowa stacja MOYA położona jest na trasie Głuchów-Grójec i dostępna jest z obu kierunków ruchu. Lokalizacja punktu umożliwia obsługę lokalnego oraz miejskiego, a także tranzytowego, ze względu na bliskość trasy S7.

Stacja oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Poza wysokiej jakości paliwem, obiekt posiada sklep wielobranżowy, w którym zaopatrzymy się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment. Z kolei koncept gastronomiczny Caffe MOYA to bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek. Większe pojazdy mogą skorzystać z wygodnego podjazdu. Dostępny jest także płyn Ad Blue z dystrybutora.

Obsługowa stacja paliw MOYA w Szczęsnej jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wróć