Wiadomości

Nowa stacja Statoil 1-2-3 w Rudzie Śląskiej


Firma Statoil Fuel & Retail Polska otworzyła nową stację paliw w Rudzie Śląskiej. Sieć Statoil w Polsce liczy obecnie liczy 356 stacji, w tym 190 stacji typu premium, 78 stacji franczyzowych oraz 88 segmentu ekonomicznego Statoil 1-2-3.

 Nowa stacja Statoil 1-2-3 została otwarta pod koniec grudnia ub.r. w Rudzie Śląskiej przy ulicy Górnośląskiej 18 (Bykowina). Nowo wybudowany obiekt należy do formatu Gas & Go z obsługą. W ofercie stacji są zarówno paliwa miles, gaz LPG, a także wybrane towary w kiosku.

 Stacja 1-2-3 wyposażona jest w dwa podwójne stanowiska do tankowania benzyny i oleju napędowego (jedno wyposażone w system automatyczny, umożliwiający tankowanie całą dobę) oraz stanowisko do tankowania gazu LPG.

 -To druga uruchomiona w ostatnim czasie nowo wybudowana stacja Statoil 1-2-3 w formacie Gas & Go z obsługą. Cieszy nas dobre przyjęcie stacji ze strony klientów i bardzo dobre wyniki sprzedaży, dlatego też planujemy kolejne otwarcia stacji w formacie ekonomicznym - mówi Robert Imiołek, Senior Business Manager w Statoil Fuel & Retail Polska.

 Stacja 1-2-3 w Rudzie Śląskiej czynna jest w godzinach od 6 do 22, a w niedzielę i święta od 7 do 21. W najbliższym czasie dla klientów dostępna będzie również oferta kawowa. Nowa stacja paliw Statoil akceptuje międzynarodowe karty paliwowe Routex, DKV, UTA oraz karty płatnicze umożliwiające tankowanie bezgotówkowe.

 ***

Firma Statoil Fuel & Retail Polska obecna jest na polski rynku od 1992 roku i prowadzi sieć liczącą 356 stacji paliw. Statoil Fuel & Retail Polska jest częścią spółki Statoil Fuel & Retail, firmy detalicznej, sprzedającej paliwa transportowe poprzez sieć 2.300 stacji paliw w Norwegii, Danii, Szwecji, Polsce, Estonii, Rosji na Łotwie i na Litwie.

WIĘCEJ: czytaj w styczniowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Nowości branżowych szukaj na XXIII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2016

11-13 maja 2016r. EXPO XXI Warszawa 

Organizator: 

 

 (opr.zp)

Wróć