Auto i Myjnia

Nowe stacje MOYA na Śląsku i w Małopolsce


W województwach śląskim oraz małopolskim MOYA uruchomiła dwie nowe stacje w niebiesko-czerwonych barwach. W obu lokalizacjach poza tankowaniem paliwa można zrobić zakupy w wielobranżowym sklepie oraz skorzystać z bogatej oferty Caffe MOYA.

Anwim S.A. nie zwalnia tempa, w jakim w całej Polsce otwiera kolejne punkty MOYA. Firma jest największym polskim niezależnym operatorem sieci stacji paliw w kraju. Firma dba o standaryzację wysokiego poziomu usług i jakości paliwa we wszystkich punktach pod marką MOYA, zarówno własnych, jak i franczyzowych. 

Pierwsza nowa stacja znajduje się na trasie Bieruń - Mysłowice (DW934) w miejscowości Chełm Śląski. Obiekt gwarantuje wysokiej jakości benzynę 95 i 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony oraz LPG. Jest to stacja obsługowa ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA. Klienci mają do dyspozycji także dodatkowy punkt gastronomiczny, myjnię, a także Lotto. Stacja w Chełmie Śląskim jest przystosowana do obsługi ruchu ciężarowego i posiada udogodnienia takie jak parking, podjazd, szybki wlew diesla, pojemniki z płynem AdBlue. Na stacji znajduje się także kompresor.

Drugi punkt to stacja w małopolskiej miejscowości Joniny przy drodze powiatowej nr 1384K i oferuje paliwo 95, ON, ON MOYA Power, LPG oraz płyn AdBlue. Tu także klienci mają do dyspozycji dobrze wyposażony sklep oraz Caffe MOYA z pyszną kawą oraz przekąskami.

Stacje będą działały w godzinach 6:00-22:00. Z okazji otwarcia na klientów obu punktów czekają atrakcyjne promocje na paliwo oraz wybrane produkty w sklepie wielobranżowym i strefie gastronomicznej.

Źródło: Anwim/Moya

Wróć