Wiadomości

Oil Service najlepszym sprzedawcą Gilbarco


Podczas Europejskiej Konferencji Gilbarco w Amsterdamie 03-04 lutego 2010 r. polska firma uzyskała tytuł najlepszego sprzedawcy dystrybutorów paliw Gilbarco.

- Jest to powód do dumy dla polskiej, prywatnej firmy Oil Service i docenienie przez największy na świecie koncern produkujący dystrybutory paliw, czyli Gilbarco wysiłków i osiągnięć w roku 2009.
Należy nadmienić, iż gdyby to wyróżnienie było przyznawane w poprzednich latach, Oil Service też znalazłoby się w czołówce. I tak niemalże nieprzerwanie od 1991 r. , kiedy firma zaczęła reprezentować firmę Gilbarco w Polsce. W ten sposób również szefostwa Gilbarco potwierdziło, iż Polskę traktuje jako bardzo ważny rynek , największy w Europie Środkowo-Wschodniej i koncern dołoży wszelkich starań, aby użytkownicy dystrybutorów paliw Gilbarco byli tak jak do tej pory zadowoleni z jej produktów – powiedział Przemysław Brzozowski Dyrektor Handlowy Oil Service.

Oil Service Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem koncernu GILBARCO-VEEDER-ROOT w Polsce od maja 1991 roku. W pierwszej połowie lat 90. XX w. firma działała w ramach BRE Services Sp.z o.o., oferując jednocześnie leasing dystrybutorów Gilbarco, a od 1996 r. już samodzielnie jako Oil Service Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie. – Na chwilę obecną wyposażyliśmy w nasze dystrybutory około 1600 stacji paliw w całej Polsce, nie tylko pod nazwą Gilbarco i Tankanlagen Salzkotten i Marconi – mówi Przemysław Brzozowski.

(op. zp)
źródło: Oil Service

Wróć