Wiadomości

Otwarcie nowej stacji MOYA w Chorzowie


W Chorzowie przy ul. 3 Maja 179 została otwarta nowa stacja paliw popularnej sieci MOYA. Obiekt oferuje benzynę PB95, olej napędowy ON i uszlachetniony ON MOYA Power, LPG oraz płyn AdBlue. Dodatkowo, klienci mają do dyspozycji szeroki asortyment produktów w wielobranżowym sklepie oraz Caffe MOYA. Z okazji otwarcia, w dniach 28-30 marca, stacja przygotowała atrakcyjne promocje!

MOYA ma już ponad 450 punktów w całym kraju i jest najszybciej rosnącą siecią stacji paliw w Polsce. Nowa stacja obsługowa w Chorzowie położona jest przy ul. 3 Maja 179 i jest dostępna dla klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Punkt znajduje się na terenie parku handlowego i jest doskonale przystosowany do obsługi ruchu miejskiego i lokalnego. Wygodne korzystanie ze stacji umożliwia dostęp z obu kierunków ruchu.

Punkt oferuje wysokiej jakości paliwo PB95, olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG oraz płyn AdBlue. Stacja posiada wszelkie funkcjonalności odpowiadające na potrzeby klientów, którzy mają do dyspozycji dobrze wyposażony sklep wielobranżowy oraz Caffe MOYA, gdzie mogą napić się pysznej kawy czy wybrać coś smacznego z szerokiego asortymentu posiłków oraz przekąsek.

Obiekt wyposażony jest w dodatkowe udogodnienia dla zmotoryzowanych, takie jak bezdotykowa myjnia, odkurzacz czy kompresor. Na terenie stacji znajduje się także paczkomat DPD.

Zapraszamy na stację MOYA w Chorzowie!

Oryginalny artykuł >>> tutaj <<<

Źródło: MOYA

Wróć