Strefa przedsiębiorcy

Philipsy na Shellach


Shell przygotował dla swoich klientów - członków programu Shell ClubSmart specjalną ofertę, w ramach której klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów na wybrane produkty Philips. W czasie trwania akcji, odwiedzający stacje Shell, tankując odpowiednią ilość paliwa lub robiąc zakupy w sklepach na stacjach, mogą zdobywać kupony ze zniżkami. Promocja jest skierowana do członków Shell ClubSmart, a także do osób, które chciałyby dołączyć do programu lojalnościowego.

Kupon rabatowy na produkty Philips, gwarantujący 10% zniżki można uzyskać tankując minimum 25 litrów paliwa Shell FuelSave lub Shell AutoGas oraz gdy po zatankowaniu zrobimy zakupy w sklepie na stacji za minimum 10 zł. Drugą opcją zdobycia kuponów jest tankowanie paliwa premium. Za zatankowane 25 litrów paliwa Shell V-Power Nitro+, Klient otrzymuje aż dwa kupony z 10% rabatem na produkty Philips. Kupony można łączyć i otrzymać nawet do 50% rabatu. By zamówić wybrany produkt z rabatem należy zarejestrować kupony na stronie www.philips.pl/shell

Shell podejmując współpracę z marką Philips, która jest światowym liderem technologii poprawiającej jakość życia, po raz kolejny pokazuje swoje zaangażowanie w relacje z klientami, tym razem oferując im atrakcyjne zniżki na wysokiej klasy artykuły AGD.Akcja promocyjna Shell&Philips rozpoczęła się 3 października i potrwa aż do 5 lutego 2017 roku. Produkty na które można otrzymać rabat to m.in.ekspres do kawy – Philips 4000, ręczny streamer/parownica do ubrań – Philips Steam&Go 2-in-1, szczoteczka soniczna – Sonicare DiamondClean , żelazko – Philips Azur Pro, golarka elektryczna z trymerem – Philips Shaver Series 9000.

Szczegóły i Regulamin promocji dostępne na www.shell.pl

WIĘCEJ czytaj w listopadowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne" 
Kompleksową ofertę Shell Polska poznasz tylko, odwiedzając Międzynarodowe Targi STACJA PALIW. Najbliższa edycja jedynych w Europie Środkowo-Wschodniej Międzynarodowych Targów STACJA PALIW organizowanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych to 17-19 maja 2017 r., EXPO XXI, Warszawa.

 

Wróć