Strefa przedsiębiorcy

Platinum Agro na wydarzeniach branży rolniczej


​Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW Bednary, Targi Rolne AGRO POMERANIA w Baszkowicach oraz Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych w Wilkowicach. To tylko niektóre z branżowych wydarzeń, na których ORLEN Oil był w sierpniu i wrześniu obecny z marką Platinum Agro. 

Platinum Agro to linia olejów opracowana specjalnie z przeznaczeniem do nowoczesnych maszyn rolniczych. Polski produkt swoją jakością i skutecznością dorównuje olejom zagranicznych producentów – potwierdzają to rygorystyczne testy przeprowadzone podczas  eksploatacji oraz wnikliwe badania laboratoryjne.  

- Linia Platinum AGRO jest obecna na rynku od 2013 roku. Przez te lata intensywnie pracowaliśmy na zaufanie polskich rolników, i jak pokazują wyniki, coraz większa grupa użytkowników maszyn rolniczych sięga po nasze produkty - mówi Sebastian Żywczyk, Kierownik Zespołu Sprzedaży Specjalistycznej ORLEN Oil.

Wśród wydarzeń znalazła się między innymi wystawa w Bednarach, która jako jedna największych imprez targowych branży rolniczej, jest szansą do szerokiej promocji produktów oraz do spotkania z przedstawicielami kluczowych instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. 

- Takie spotkania to możliwość, aby opowiedzieć o tym, w jaki sposób testujemy nasze produkty, a także by dotrzeć z ofertą bezpośrednio do właścicieli gospodarstw rolniczych– dodaje Sebastian Żywczyk. 

Marka była obecna również na Targach Rolnych Agro Pomerania w Barzkowicach, Dniach Otwartych firmy AGROS w Sędziszewie, Ogólnopolskim Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych w Wilkowicach oraz Dniach Otwartych firmy Agroma Kutno.

WIĘCEJ czytaj w listopadowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Jeżeli szukasz rozwiązań z dziedziny logistyki rolnej, znajdziesz je podczas Międzynarodowych Targów STACJA PALIW - ich najbliższa edycja to 11-13 maja 2017 r., EXPO XXI, Warszawa

Wróć