Wiadomości

Shell i Akademia Auto Świat razem dla bezpieczeństwa na drodze


Shell Polska Sp. z o.o. został oficjalnym partnerem Akademii Auto Świat. Celem współpracy jest podnoszenie jakości szkolenia kierowców w Polsce, w którym kluczową rolę odgrywają - strategiczne dla Shell - kwestie bezpieczeństwa. Z pełną ofertą Shell Polska można było się zapoznać podczas XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie na stoisku D4.

Rosnąca liczba aut na polskich drogach przy jednoczesnym niedoskonałym systemie szkolenia stają się coraz większym wyzwaniem zarówno dla przyszłych kierowców, jak i instruktorów placówek przygotowujących kolejnych uczestników ruchu drogowego. Partnerstwo Shell z Akademią Auto Świat zakłada edukację komunikacyjną, której priorytetem jest wzrost jakości kształcenia, a tym samym poprawa bezpieczeństwa na drodze.

Akademia Auto Świat to nowoczesna sieć szkół jazdy zrzeszona pod marką Auto Świat – najpoczytniejszego magazynu motoryzacyjnego w Polsce. Placówki Akademii Auto Świat wyznaczają nowe standardy na rynku, oferując wysoki poziom szkolenia zarówno z zakresu techniki jazdy, jak i metodyki nauczania, psychologii i komunikacji.

 -Budując koncepcję Akademii Auto Świat jej twórcy wyszli od jakości i bezpieczeństwa, które w Shell są priorytetowe. Akademia to, jedyna taka sieć na rynku, w której niezależnie od lokalizacji obowiązują takie same, wysokie standardy obsługi klienta oraz szkolenia. Dla nas to gwarancja realnego wpływu na jakość przygotowania przyszłych uczestników ruchu drogowego i to przede wszystkim zdecydowało o zaangażowaniu Shell w projekt Akademii Auto Świat – mówi Paweł Odrzywołek, Dyrektor Działu Stacji Paliw, Shell Polska.

Shell. Serdecznie witamy

Współpraca z Akademią Auto Świat jest pierwszą lokalną, edukacyjną inicjatywą Shell na tak szeroką skalę. Dzięki strategicznemu partnerstwu marka Shell, od lipca br. towarzyszyć będzie młodym kierowcom w trakcie całego procesu nauczania teoretycznego i praktycznego. Eksperci Shell opracują materiały szkoleniowe dla instruktorów i kursantów, a do mediów trafi szereg materiałów poradnikowych między innymi na temat bezpiecznej i komfortowej jazdy, planowania podróży czy tankowania gazu. Ponadto na stacjach paliwowych Shell realizowane będą akcje partnerskie promujące bezpieczną jazdę, a niektóre z nich staną się też miejscem rozpoczęcia i zakończenia lekcji jazdy.

ŹRÓDŁO: Shell

(op.zp)

WIĘCEJ: czytaj w sierpniowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli szukasz ciekawych ofert nie tylko z branży paliwowej, odwiedź koniecznie XXIV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2017, tradycyjnie w maju w warszawskiej hali EXPO XXI.

Wróć