Wiadomości

SHELL ze Złotym Laurem Klienta w kategorii PALIWA


Laur Klienta to prestiżowa nagroda w branży detalicznej, świadcząca o najwyższym zaufaniu i satysfakcji konsumentów. Od prawie 20 lat respondenci w ramach plebiscytu wyłaniają najlepsze i najpopularniejsze marki produktów i usług oferowanych na polskim rynku.

Od 2018 roku nieprzerwanie konsumenci wybierają Shell jako lidera kategorii „paliwa”. Firma cały czas z zespołem ekspertów szuka sposobów, aby oferować najwyższej jakości produkty i usługi w połączeniu z konkurencyjną ceną.

Od ponad dwóch lat w ramach akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” wszyscy kierowcy mogą zatankować paliwa premium w cenie paliw podstawowych. We wtorki oferta jest skierowana do kierowców samochodów z silnikiem benzynowym, a w czwartki do posiadaczy diesla. Obecnie już prawie co drugi kierowca tankujący na naszych stacjach wybiera Shell V-Power.

– Nie każdy wie, że paliwo wyścigowe Shell V-Power używane przez zespół Scuderia Ferrari zawiera 99 proc. tych samych składników co paliwa premium dostępne dla klientów Shell na całym świecie. Shell jest polecany przez prestiżowych partnerów, do których należą, obok wspomnianej już Scuderia Ferrari, także BMW Motorsport, Hyundai Motorsport, Ford, Nissan oraz Ducati. Paliwa są regularnie weryfikowane, a coroczne badania UOKIK potwierdzają najwyższą jakość – mówi Monika Kielak-Łokietek, dyrektorka sieci stacji paliw i rozwoju mobilności Shell Polska.

Paliwa premium pomagają uzyskać lepszą wydajność spalania i poprawę osiągów. Zawarte w nich składniki wspierają usuwanie zanieczyszczeń z silnika i dodatkowo pomagają redukować tarcie, aby jego kluczowe elementy poruszały się płynnie. Dzięki temu energia powstała ze spalania paliwa może być efektywniej zamieniona na generowaną przez jednostkę moc napędową.

Źródło: SHELL

Wróć