Auto i Myjnia

Sieć MOYA otworzyła kolejną stację na Podkarpaciu


W miejscowości Zbydniów w województwie podkarpackim została dziś otwarta nowa stacja paliw MOYA. Punkt w charakterystycznych niebiesko-czerwonych barwach to stacja franczyzowa, która oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Obiekt jest przystosowany do obsługi pojazdów ciężarowych.

MOYA to najszybciej rosnąca sieć stacji paliw w Polsce, w której działa już 465 punktów. Niebiesko-czerwone obiekty są obecne we wszystkich województwach, przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych, w miastach oraz mniejszych miejscowościach. Nowa stacja paliw MOYA w Zbydniowie jest dogodnie położona przy drodze krajowej nr 77, na trasie Sandomierz – Przemyśl.

Punkt oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz ON MOYA Power i LPG. Klienci mają również do dyspozycji dobrze wyposażony sklep wielobranżowy z punktem lotto oraz Caffe MOYA, idealne miejsce na przerwę w podróży. W ofercie gastronomicznej Caffe MOYA znajdują się różne rodzaje kaw, a także świeże przekąski, w tym chrupące hot-dogi.

Stacja paliw MOYA w Zbydniowie akceptuje różne formy płatności, zapewniając klienom wygodę i elastyczność. Można płacić kartą, gotówką, Blikiem, a także korzystać z cashbacku.

Na stacji znajduje się ręczna myjnia samochodowa i odkurzacz, a także punkt LOTTO. Dla kierowców TIR przygotowano specjalne udogodnienia, takie jak parking, wygodny podjazd, szybki wlew diesla oraz dystrybutory z płynem AdBlue.

Z okazji otwarcia, na klientów czeka wiele atrakcyjnych promocji, w tym zniżki na paliwo 30 gr/l.

Stacja czynna jest codziennie od 5:00 do 23:00.

Link do aktualności >>> tu <<<

Źródło: Sieć Stacji MOYA

 

Wróć