Auto i Myjnia

Sieć MOYA z kolejną stacją na Mazowszu


Anwim, właściciel sieci MOYA, nie zwalnia tempa. W województwie mazowieckim otwarta została kolejna stacja paliw. Nowy obiekt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje każdy rodzaj paliwa i czynny jest całą dobę. Przy stacji działa także sklep typu convenience oraz Caffe MOYA.

MOYA to od kilku lat najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Każdego roku na mapie Polski pojawia się ok. 50 nowych punktów w niebiesko-czerwonych barwach. Są to stacje obsługowe, automatyczne oraz punkty samoobsługowe MOYA Express. Właściciel stacji, firma Anwim, inwestuje zarówno we własne obiekty, jak i rozwija współpracę franczyzową. W miejscowości Zamość Stary w województwie mazowieckim została otwarta stacja franczyzowa ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA.

Nowa stacja MOYA położona jest przy drodze krajowej nr 12, na trasie Radom-Lublin. Lokalizacja pozwala na obsługę ruchu lokalnego, jak i tranzytowego. Zatankujemy tu wysokiej jakości paliwo z certyfikatem TankQ - benzynę 95, 98, ON i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Wielobranżowy sklep oferuje szeroką gamę produktów spożywczych, codziennego użytku oraz specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. W przytulnej Caffe MOYA można zatrzymać się na filiżankę pysznej kawy lub innego napoju, jak również zjeść ciepły posiłek czy przekąskę. Sieć MOYA dba o standaryzację i na każdej stacji obsługowej można liczyć na najwyższą jakość produktów i usług.

Obiekt jest doskonale przystosowany do obsługi flot, w tym pojazdów ciężarowych. Ofertuje podjazd dla TIR, parking, szybki wlew diesla oraz dystrybutor z płynem AdBlue.

Każda nowa stacja sieci MOYA to dla klientów okazja do skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnych rabatów, które obowiązują co najmniej przez cały tydzień od dnia otwarcia.

Stacja jest czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Źródło: Anwim/Moya

Wróć