Wiadomości

Sterling Card już w Polsce


LOTOS - Air BP Polska włącza cztery polskie lotniska: Warszawę (WAW), Gdańsk (GDN), Katowice (KTW) i Lublin (LUZ) – do ogólnoświatowej sieci ponad 700 portów w 50 krajach, gdzie honoruje się Sterling Card.

W ciągu ostatnich dwóch dekad Polska przestała być białą plamą na mapie połączeń lotniczych w Europie. Z roku na rok gęstnieje sieć połączeń do polskich portów regionalnych z zagranicy.

LOTOS - Air BP Polska oferuje paliwo Jet A-1 w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Lublinie. W ostatnim z wymienionych portów oferujemy również paliwo avgas. – mówi Izabela Brzeska, kierownik sprzedaży ds. General Aviation LOTOS Air BP Polska.

 

Sterling Card umożliwia dostęp do szerokiego wachlarza udogodnień takich jak flight planner lub wsparcie dedykowanego opiekuna, co pozwala skupić uwagę pilota na innych aspektach podróży. Lotnictwo to nie jest biznes prowadzony od 8:00 do 16:00, dlatego klientom oferowana jest pomoc Biura Obsługi 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Sterling Card w Polsce to dobra wiadomość nie tylko dla polskich pilotów, ale także stałych klientów Air BP z zagranicy. Użytkownicy Sterling Card zostaną obsłużeni w Polsce w ten sam sposób, jak w innych lokalizacjach siatki Air BP. Klienci otrzymują najwyższej jakości paliwo lotnicze Jet A-1 produkowane w jednej z najnowocześniejszych rafinerii w Europie. Paliwo z gdańskiej rafinerii Grupy LOTOS trafia do klientów m.in. w Skandynawii czy Niemczech.

Tutaj można znaleźć lotniska honorujące Sterling Card: www.airbp.com/wheretofind

LOTOS – Air BP Polska to spółka join-venture nieleżąca do Grupy LOTOS S.A. oraz BP Europa. Głównym przedmiotem działalności spółki jest zarządzanie dostawami, logistyką i sprzedażą paliwa lotniczego w Polsce.

Źródło:Grupa Lotos

Wróć