Strefa przedsiębiorcy

Strefa Eksperta na XXIII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW


Międzynarodowym Targom STACJA PALIW towarzyszy specjalna Strefa Eksperta, gdzie przedsiębiorcy mogą spotkać się z urzędnikami i pozyskać bezpłatne porady od wysokiej klasy ekspertów z różnych dziedzin nauki i techniki, którzy na co dzień zajmują się problematyką rynku paliwowego oraz branż pokrewnych.

Na tegoroczne Targi zaproszeni zostali między innymi przedstawiciele Transportowego Dozoru Technicznego, Urzędu Dozoru Technicznego, Departamentu Inspekcji Handlowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Urzędu Regulacji Energetyki, Głównego Urzędu Miar oraz Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie. Eksperci pełniący dyżury w czasie trwania Targów chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania i przedstawią propozycje rozwiązań. Zachęcamy zatem do spotkań i rozmów!

Udział w Strefie Eksperta potwierdzili:

Organizator XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016, które odbędą się 11-13 maja w Centrum EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14, poza szeroką ofertą wystawienniczą, przygotował także wiele imprez i wydarzeń. Strefa Eksperta, Forum Dyskusyjne czy Strefa B2B to tylko wybrane punkty spotkań biznesowych z bogatego programu Targów. Znakomitą okazją do zdobycia wiedzy z wielu obszarów rynku jest również udział w Akademii Przedsiębiorcy

WIĘCEJ: czytaj w kolejnych wydaniach miesięcznika „Paliwa Płynne”

(opr.pb)

Wróć