Wiadomości

SUBWAY stawia na najdynamiczniej rozwijającą się sieć stacji paliw w Polsce

5 kwietnia na stacji Lotos SF220 Poznań ruszył kolejny SUBWAY. W całym 2016 r. LOTOS planuje otwarcie kilkunastu restauracji amerykańskiej sieci, z której ofertą będzie można zapoznać się na XXIII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2016.

– Poprzez współpracę z SUBWAY chcemy wspierać ofertę gastronomiczną naszej marki własnej Cafe Punkt, aby jeszcze lepiej dopasować ją do oczekiwań klientów – mówi Irmina Karpińska, kierownik Działu Sklepów i Usług, LOTOS Paliwa.
Rozwój na stacjach paliw to bardzo ważna część naszej strategii bycia bliżej naszych klientów – w miejscach, gdzie nie spodziewają się typowej restauracji SUBWAY. Na świecie działa ponad 4 tys. restauracji SUBWAY zlokalizowanych na stacjach paliw i autostradowych strefach odpoczynku. Współpraca z siecią LOTOS jest zgodna z tą strategią i daje wiele możliwości – mówi Martin Princ, SUBWAY CEE Area Development Manager.
SUBWAY na stacji paliw LOTOS SF220 to 6. restauracja amerykańskiej sieci w Poznaniu i 116. w Polsce. Obiekt znajduje się przy ul. Jana Pawła II 2, w samym centrum stolicy Wielkopolski, tuż przy Rondzie Środka – kilkaset metrów od Uniwersytetu Adama Mickiewicza. To typowa lokalizacja miejska, odwiedzana nie tylko przez kierowców, ale także pasażerów komunikacji miejskiej czy pieszych. W kilku najbliższych tygodniach planowane jest otwarcie następnej, 4. restauracji SUBWAY w sieci LOTOS – tym razem na terenie stacji tranzytowej przy S8 – MOP Emilianów k. Warszawy. W całym 2016 r. LOTOS planuje otwarcie kilkunastu restauracji sieci SUBWAY.
***
Subway to amerykańska, obecnie największa na świecie pod względem liczby lokali, sieć tzw. restauracji szybkiej obsługi. Globalnie posiada dziś ponad 44.500 restauracji w 110 państwach.
LOTOS Paliwa zarządza ogólnopolską siecią stacji paliw oraz zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową benzyn motorowych oraz oleju napędowego. Spółka LOTOS Paliwa powstała w 1996 r. i jest jednym z kilkunastu podmiotów w ramach Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS S.A. prowadzącej działalność w oparciu o dwa segmenty: wydobywczy oraz produkcji i handlu.

WIĘCEJ: czytaj w kwietniowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli szukasz nowości gastronomicznych, odwiedź XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie

(op.zp)

Wróć