Wiadomości

Sultof na TRANSEXPO


W tegorocznej, XI edycji kieleckich Targów TRANSEXPO 2013 wzięły udział najważniejsze firmy branży transportu publicznego. SULTOF był jedynym przedstawicielem producentów i dostawców myjni.

- Wygląda na to, że nadszedł moment, w którym firmy, stale obecne na tej uznanej, międzynarodowej imprezie obawiają się konkurować z polskimi urządzeniami. W sumie nic dziwnego. Oferujemy urządzenia najwyższej jakości - komentuje Sebastian Papierzyński z Działu Sprzedaży i Marketingu warszawskiej firmy SULTOF Bratkowski i Sobieski Sp. J. W jego opinii myjnia TYTAN z konstrukcją ze stali nierdzewnej jest: "zdecydowanie najbardziej pożądanym profesjonalnym urządzeniem do mycia pojazdów ciężarowych i autobusów".
Kolejne bardziej wyspecjalizowane wersje - urządzenia TYTAN TANDEN i TYTAN WIDE doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach. - Tam gdzie szybkość i dokładność mycia jest priorytetem - urządzenia myjnie SULTOF są niezawodne. Pojazdy nowej generacji wymagają znacznej elastyczności w dopasowaniu parametrów urządzeń. Właśnie to oferujemy inwestorom modernizującym zaplecze techniczne. W pełni rozumiemy, jak istotna jest sprawna obsługa nowoczesnego transportu - mówi  Sebastian Papierzyński.
W ekspozycji Sultofu istotne miejsce zajęły też myjnie KUBE i PROGRESS. Ciekawe rozwiązania i konkurencyjna cena to znaczące atuty urządzeń z nowej linii HEAVYWASH produkcji firmy ISTOBAL. - Liczne spotkania z naszymi dotychczasowymi partnerami i nowymi klientami z pewnością zaowocują kolejnymi inwestycjami poszerzając naszą imponującą listę realizacji zarówno w kraju, jak i za granicą - podsumowuje Sebastian Papierzyński obecność Sultofu na tegorocznym Transexpo.

Wróć