Strefa przedsiębiorcy

SUZOHAPP na XXIII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2016

Na stoisku C14 XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016, organizowanych tradycyjnie przez Polską Izbę Paliw Płynnych 11-13 maja 2016 r. w warszawskiej hali EXPO XXI w Warszawie SUZOHAPP będzie prezentować szeroki zakres komponentów i inteligentnych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o branży myjni samochodowych.

SUZOHAPP przedstawi innowacyjne systemy startowe Comestero oraz rozmieniarki dla myjni samochodowych. Wśród wystawianych produktów można będzie zobaczyć:

  • Multi PRO – rewolucyjną rozmieniarkę do montażu zewnętrznego oraz system startowy portali myjących. Praktyczny 5-calowy ekran dotykowy i przewodnik głosowy pozwalają użytkownikowi na szybkie przeprowadzenie kilku operacji, jak: uruchomienie myjni, ładowanie/ dystrybucja kluczy/kart, wymiana pieniędzy oraz zakup żetonów.
  • Touch Pro, z kolei, jest nie tylko scentralizowanym punktem kasowym i zautomatyzowanym punktem obsługi myjni, ale też potężnym narzędziem marketingowym, które, dzień po dniu może zwiększyć obrót.

Ponadto wystawione będą też

  • Pit PRO – odporny na kurz, krople wody i rozpylone detergenty dzięki nowej solidnej budowie - oraz
  • Pit Start Plus – zaprojektowany specjalnie dla myjni samoobsługowych, umożliwiający modernizację już istniejących systemów wysokociśnieniowych.

- Systemy startowe Comestero i rozmieniarki oferują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo w jednym produkcie - wyjaśnia Francois Profit, VP Carwash Europy Środkowo-Wschodniej i Afryki. - Przedstaw swoje oczekiwania naszemu zespołowi na stanowisku C14 i odkryj najlepsze rozwiązanie dla Twojej myjni!.

Jako dostawca wysokiej jakości niezawodnych komponentów, SUZOHAPP zaprezentuje wrzutniki monet Comestero:

  • RM5 Evolution łączy nadzwyczajną selektywność ze szczególną wszechstronnością programowania.
  • RM5 HD zapewnia duży poziom rozpoznania i odrzutu fałszywych monet z niespotykaną dotąd prędkością 6 monet na sekundę. Istnieją też wersje, które można dostosować do środowiska zewnętrznego i występujących czynników pogodowych.

Pozostałe komponenty wystawiane na targach to popularne hoppery (Evolution, Cube i Flow) oraz systemy bezgotówkowe (WorldKey Move, EuroKey Next) oparte, w celu zwiększenia walorów bezpieczeństwa, na platformie technologicznej Mifare® .

- Na odwiedzających XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, organizowanych tradycyjnie przez Polską Izbę Paliw Płynnych 11-13 maja 2016 r. w warszawskiej hali EXPO XXI w Warszawie czeka nasze stanowisko C14. Z chęcią zademonstrujemy jak nasze zaawansowane rozwiązania mogą stworzyć wartość dodaną ich myjni - zakończył Francois Profit.

***

SUZOHAPP jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań dla interaktywnego sprzętu samoobsługowego w dziedzinach rozrywki, gamingu, przemysłu, transportu oraz rynków vendingowych. Zapewniamy obsługę zarówno użytkownikom sprzętu jak i producentom części oryginalnych. Rozwiązania SUZOHAPP obejmują urządzenia i systemy sterujące, urządzenia do obrotu walutą, technologie wyświetlania obrazu, produkty pro-środowiskowe, komponenty eksploatacyjne maszyn oraz systemy płatnicze. Zatrudniając około 1100 pracowników w 19 krajach i współpracując z ponad 25000 klientów na całym świecie, SUZOHAPP ma zaplecze produkcyjne, inżynieryjne, dystrybucyjne i serwisowe w 19 krajach. Więcej informacji na www.suzohapp.com. SUZOHAPP jest powiązana z ACON Investments, L.L.C., - prywatnym funduszem inwestycyjnym z siedzibą w Waszyngtonie, odpowiedzialnym za zarządzanie kapitałem w wysokości 4,4 mln $. Więcej informacji na www.aconinvestments.com

Kontakt dla mediów:

Stella Burgi

SUZOHAPP Marketing Manager

+ 39 335 8780544

stella.burgi@suzohapp.nl

WIĘCEJ: czytaj w czerwcowym i sierpniowym wydaniach miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli szukasz oferty myjni, odwiedź XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie

Wróć