Wiadomości

Tajemniczy klient w warsztatach oferujących oleje Castrol

Od wiosny Castrol zaprasza warsztaty nieautoryzowane do udziału w promocji olejów Castrol Magnatec. Serwisy, które biorą udział w tej akcji mogły się spodziewać wizyty tajemniczego klienta.

Wysłannicy Castrol, udający zwykłych klientów zgłaszali się na wymianę oleju. Warsztaty, które polecały im produkty Castrol Magnatec mogły liczyć na atrakcyjne nagrody – bluzy zespołu VW Motorsport.

- Od marca do początku grudnia Tajemniczy Klient odwiedził 1365 punkty oferujące oleje Castrol. W tej liczbie mieszczą się 237 sklepów, 214 hurtowni i 914 warsztatów. W przeważającej większości tych lokalizacji (1125) ujrzał demo Castrol Magnatec. Nawet tam, gdzie demo nie było widoczne, pracownicy polecali nasze oleje – Castrol Magnatec zarekomendowało 1134 warsztaty, sklepy i hurtownie. 647 sprzedawców i opiekunów klienta skorzystało z demo, by objaśnić zalety Castrol Magnatec i zachęcić do zmiany na właśnie ten olej. Wszystkim uczestnikom promocji dziękujemy za zaufanie do naszych produktów! - mówi Paweł Mastalerek, odpowiedzialny za z markę Castrol Power1

WIĘCEJ: czytaj w styczniowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Nowości branżowych szukaj na XXIII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2016

11-13 maja 2016r. EXPO XXI Warszawa 

Organizator: 

 (opr.zp)

Wróć