Strefa przedsiębiorcy

27. edycja Targów STACJA PALIW w terminie 11-13 maja 2022


Informacja dot. XXVII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2021

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że w związku ze stanem ogólnoświatowej pandemii oraz obowiązującymi obostrzeniami i restrykcjami, Polska Izba Paliw Płynnych podjęła decyzję o przesunięciu na rok przyszły tegorocznych XXVII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2021, planowanych w dniach 12-14 maja 2021.

Obecna sytuacja dotycząca zakazu organizacji wszelkich zgromadzeń, w tym targów, a także wciąż przedłużające się obostrzenia niestety nie pozwalają nam na realizację tak ważnego dla branży paliwowej wydarzenia. Bezpieczeństwo i komfort zarówno naszych wystawców, jak i odwiedzających Targi STACJA PALIW są dla nas priorytetem.

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem na XXVII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2022 planowanych w terminie 11-13 maja 2022.

Do zobaczenia

Zarząd Polskiej Izby Paliw Płynnych

 

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW wpisały się już na stałe w kalendarze przedsiębiorców. Nie możemy się spotkać osobiście ani z Wystawcami, ani z gośćmi. Dlatego też wraz z kwietniowo-majowym numerem "Paliw Płynnych" wydaliśmy Katalog Targów prezentujący firmy sektora paliwowego:

Wróć