Strefa przedsiębiorcy

Team TOTAL zaprasza do świata pasjonatów motoryzacji

Klaudia Podkalicka, czyli najszybsza Polka za kierownicą, Hubert Ptaszek – mistrz rajdów WRC w Szwecji i Sardynii, Adam Klimek – najpopularniejszy mechanik samochodowy w Polsce oraz Patryk Mikiciuk – pasjonat i dziennikarz. Czterech ekspertów i miłośników motoryzacji tworzy Team TOTAL, by wspólnie dzielić się swoją wiedzą z polskimi kierowcami i mechanikami. Dla tych ostatnich powstała specjalna, pierwsza tego typu w Polsce, platforma internetowa Team TOTAL Pro.

Team TOTAL to zespół specjalistów i pasjonatów czterech kółek, którzy wprowadzą polskich kierowców i mechaników w tajniki motoryzacji, nie tylko sportowej. Dzięki nim osoby zainteresowane tą tematyką poznają świat samochodów od podstaw, aż po najdrobniejsze szczegóły – a to wszystko z perspektywy jednego z najbardziej znanych dziennikarzy motoryzacyjnych w Polsce, kierowców rajdowych i mechanika.

- Team TOTAL to grupa osób, dla których motoryzacja to pomysł i sposób na życie. Świat czterech kółek jest im doskonale znany dzięki własnym bogatym doświadczeniom w tej dziedzinie. Teraz podzielą się swoją pasją z innymi – warto skorzystać z wiedzy tak wyjątkowych ekspertów – mówiThibaud de Lisle, Dyrektor Generalny TOTAL Polska.

Przed członkami Team TOTAL motoryzacja nie ma żadnych tajemnic, o czym można się przekonać na www.teamtotal.pl. Miłośnicy takiej tematyki znajdą na stronie informacje o najszybszych autach znanych marek sportowych, profesjonalnej konserwacji samochodu czy unikalnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Nie zabraknie również ciekawostek: dowiemy się m.in. za co Polacy kochają motoryzację oraz jak zawodowi kierowcy radzą sobie za kółkiem.

Zespół Team TOTAL tworzą: Klaudia Podkalicka, Hubert Ptaszek, Adam Klimek oraz Patryk Mikiciuk. Jako doświadczony prezenter telewizyjny, Patryk Mikiciuk dysponuje szeroką wiedzą o wszelkich aspektach motoryzacji. Lubi opowiadać o swoich doświadczeniach, a grono jego wiernych słuchaczy cały czas rośnie. Patryk podpowie, na co zwrócić uwagę podczas wyboru samochodu, jakich modeli unikać oraz jak przygotować się do zakupu pierwszego auta. Z fanami Team TOTAL podzieli się także najświeższymi nowinkami ze świata czterech kółek.

Klaudia Podkalicka i Hubert Ptaszek, jedni z najlepszych polskich kierowców rajdowych młodego pokolenia, odkryją przed fanami motoryzacji sekrety rajdów i WRC. Jaki jest sposób na osiąganie najlepszych czasów, jak bezpiecznie jeździć po polskich i europejskich drogach, czy hamowanie silnikiem się opłaca – to tylko niektóre z porad mistrzów.

Adam Klimek to filar Team TOTAL, który posiada zarówno bogatą wiedzę techniczną, jak i talent do jej przekazywania. Będzie on służyć radą i pomoże rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem z samochodem. Z jego doświadczenia będą mogli skorzystać również specjaliści.

Uzupełnieniem działań Team TOTAL jest pierwsza w Polsce profesjonalna platforma dla mechaników i osób związanych zawodowo z motoryzacją www.teamtotalpro.pl.

- Poprzez stworzenie profesjonalnej platformy chcemy pomagać osobom zawodowo związanym z motoryzacją. Team TOTAL Pro ma za zadanie wspierać właścicieli warsztatów w prowadzeniu ich biznesu, a mechaników – w ich codziennej pracy. To także miejsce, w którym można znaleźć szereg porad ekspertów oraz wymieniać się wiedzą i własnymi doświadczeniami. Z platformy mogą korzystać również miłośnicy czterech kółek, poszukujący porad i inspiracji – dodaje Thibaud de Lisle.

Aby dołączyć do platformy, należy zarejestrować się na stronie www.teamtotalpro.pl.Członkowie klubu mogą wziąć udział w programie lojalnościowym, a zebrane w nim punkty wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji o TOTAL Polska, Team TOTAL i Team TOTAL Pro można znaleźć tutaj: www.total.com.pl; www.teamtotal.pl; www.teamtotalpro.pl; www.facebook.com/totalpolska

WIĘCEJ: czytaj w kolejnych wydaniach miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli leżą ci na sercu aktualne problemy branży, przyjdź na XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016 w dniach 11-13 maja 2016r. EXPO XXI Warszawa 

Organizator: 

(opr.zp)

Wróć