Wiadomości

Gdy tłusty czwartek to za mało – tłusty tydzień na stacjach MOYA


Luty na stacjach MOYA, tradycyjnie już, jest pełen pozytywnych i gorących emocji. Tym razem, roku tłusty czwartek świętujemy przez cały tydzień – od 5 do 11 lutego. Na wybranych stacjach MOYA, klienci mogą skorzystać z wyjątkowej promocji i do dowolnego gorącego napoju (kawy lub herbaty) kupić pysznego pączka za jedyne 1,49 zł. To jednak nie wszystko, ponieważ na zakochanych, i nie tylko, 14 lutego czeka specjalna niespodzianka – do dowolnych dwóch kaw można odebrać ciasteczko z wróżbą za 1 gr!

Koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA znajdziemy na niemal każdej obsługowej stacji paliw MOYA. To miejsce, w którym, dzięki przytulnemu wnętrzu oraz najwyższej jakości produktom, przerwa w podróży jest prawdziwą przyjemnością.

Polacy bardzo chętnie sięgają po „małą czarną” na stacjach paliw, które pod względem liczby sprzedanych kaw wyprzedzają nawet kawiarnie. W Caffe MOYA klienci mają do dyspozycji wiele rodzajów kawy - espresso, macchiato, latte, cappuccino, mocha, flat white oraz klasyczną czarną i z mlekiem. Kawa oferowana w sieci stacji paliw MOYA to Emeraude, specjalna mieszanka Arabiki i Robusty. Wyselekcjonowane ziarna pochodzą z upraw w kilku krajach świata – z Brazylii, Wietnamu i Nikaragui. Dzięki temu smak kawy jest unikatowy i niedostępny nigdzie indziej.

W lutym na klientów Caffe MOYA czekają wyjątkowe atrakcje. Tylko na stacjach MOYA tłusty czwartek trwa cały tydzień – od 5 do 11 lutego. W tym czasie do każdej kawy lub herbaty można kupić pączka za jedyne 1,49 zł, a 14 lutego do dwóch kaw można odebrać ciasteczko z wróżbą – prawdziwa gratka dla zakochanych i nie tylko. Promocja walentynkowa trwać będzie do wyczerpania zapasów.

„Tłusty tydzień” obowiązuje na wybranych stacjach MOYA. Lista stacji objętych akcją znajduje się tutaj.

 

Źródło: MOYA

Wróć