Strefa przedsiębiorcy

Total otwiera pierwszą stację paliw w województwie łódzkim


Nowa – i zarazem pierwsza w województwie łódzkim – stacja paliw Total została otwarta w pierwszej połowie lipca. Kierowcy samochodów osobowych a także ciężarowych mogą tankować paliwo w Wieluniu – mieście stanowiącym ważny węzeł komunikacyjny na mapie Polski. Klienci poza standardową ofertą otrzymują szereg udogodnień, które umilą dalszą podróż. Stacja paliw Total w Wieluniu powstała w wyniku współpracy nawiązanej z firmą P.P.U.H. POL-TRANS Michał Strzelecki - członkiem Polskiej Izby Paliw Płynnych.

Obiekt znajduje się 60 km od Częstochowy, w pobliżu połączenia ważnych szlaków komunikacyjnych DK43 i DK45 przebiegających przez województwa: łódzkie, opolskie, śląskie oraz DK74 prowadzącej przez regiony łódzki, świętokrzyski i lubelski. Nowa stacja Total oferuje oleje napędowe Diesel i Excellium Diesel, dwa rodzaje benzyn – Super 95 oraz Excellium 98, a także LPG. Inwestor zadbał również o kierowców ciężarówek, zapewniając im nie tylko dystrybutor o wyższej wydajności – ON TIR, ale też duży parking dostosowany do tego typu pojazdów oraz prysznic pozwalający odświeżyć się przed wyruszeniem w dalszą trasę. Akceptowana jest także płatność kartami Eurotrafic, UTA oraz DKV.

W obrębie całodobowej stacji znajduje się sklep, w którym chętni mogą zaopatrzyć się m.in. w produkty spożywcze i przemysłowe, w tym akcesoria do pielęgnacji pojazdów. Do dyspozycji jest także myjnia Auto-spa zapewniająca kompleksowe czyszczenie samochodów. Dla klientów pragnących odpocząć przygotowano ofertę gastronomiczną, która dzięki domowej kuchni cieszy się dużym powodzeniem. Zarówno w barze, jak i na całej stacji dostępne jest bezpłatne WiFi.

Województwo łódzkie to kolejny region, w którym rozwijamy sieć stacji Total. Zdobyte przez nas doświadczenie pokazuje, że bez względu na lokalizację osoby odwiedzające stacje są bardzo wymagającymi klientami. Rozumiemy to, dlatego naszym założeniem jest by obsługa, a także oferta stacji Total spełniały oczekiwania odbiorców. Stale pracujemy nad dopasowaniem asortymentu i usług do wymagań kierowców samochodów osobowych, ciężarowych oraz podróżujących z nimi pasażerów – mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

Z okazji otwarcia stacji Total w Wieluniu na każdego klienta czekają specjalne akcje promocyjne. Bez względu na poziom zakupów odwiedzający dostają szansę na zdobycie akcesoriów samochodowych, środków pielęgnacyjnych, a także innych gadżetów. Z kolei kierowcy tankujący min. 20 litrów paliwa Excellium otrzymają osłonki przeciwsłoneczne.

Nowa stacja paliw w województwie łódzkim, podobnie jak pozostałe obiekty Total w Polsce, udostępnia kupony osobom biorącym udział w konkursie „Wybierz stacje na wakacje”. Akcja rozpoczęła się 1 lipca i potrwa do 30 września 2016. Zgodnie z jej zasadami należy zatankować minimum 20 litrów dowolnego paliwa na stacji Total, a następnie zarejestrować kod konkursowy otrzymany w miejscu zakupu. Kod trzeba aktywować na stronie www.wakacjeztotal.pl, wypełnić wymagane pola formularza rejestracyjnego oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Gdzie pojedziesz na wycieczkę marzeń i dlaczego?”. Do zdobycia są power banki Power Jam 3 in 1 z logo Total, smartfony Apple iPhone SE 16GB i tablety Apple iPad Air 2 64GB Wi-Fi + Cellular. Najciekawsza z konkursowych odpowiedzi zdobędzie w finale nagrodę główną – voucher na wakacje o wartości 10 000 zł

Wieluń

ul. Rychłowice 34 A

98-300 Wieluń

godz. otwarcia: 24/7

dostępne paliwa:
LPG, Diesel, Super 95, Excellium 98, Excellium Diesel, ON TIR,

myjnia, Wi-Fi, restauracja, kompresor, parking TIR

Partner:P.P.U.H. POL-TRANS Michał Strzelecki

(pub.zp)

WIĘCEJ czytaj w sierpniowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Jeżeli szukasz oferty franczyzowej, odwiedź XXIV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2017, tradycyjnie w maju w warszawskiej hali EXPO XXI.

Wróć