Strefa przedsiębiorcy

Total także w Pile


Od początku sierpnia przy obwodnicy w Pile funkcjonuje nowa stacja paliw Total. Swoją ofertę kieruje nie tylko do właścicieli aut osobowych i ich pasażerów, ale też do prowadzących samochody ciężarowe.

 Nowa inwestycja francuskiego Koncernu znajduje się przy drodze krajowej nr 11. To kolejna stacja Total w województwie wielkopolskim, w którym działają także inne obiekty tej sieci zlokalizowane m.in. w Jarocinie, Grodzisku Wielkopolskim, Jastrowiu i Bukowcu.

 Stacja Total w Pile oferuje asortyment najwyższej jakości. Dostępne będą na niej oleje napędowe Diesel i Excellium Diesel, dwa rodzaje benzyn – Super 95 oraz Excellium 98, a także LPG. Kierowcy ciężarówek mogą skorzystać z dystrybutora o wyższej wydajności – ON TIR.

 Do dyspozycji klientów jest sklep zaopatrzony m.in. w produkty spożywcze, motoryzacyjne oraz prasę. Kierowcy TIR-ów mogą zatrzymać się na parkingu przygotowanym specjalnie dla tego typu samochodów. Obok stacji znajduje się myjnia przystosowana do obsługi pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych. Płatności na stacji paliw w Pile mogą być realizowane za pomocą międzynarodowych kart paliwowych umożliwiających tankowanie bezgotówkowe – Eurotrafic, DKV i UTA.

 „Każda lokalizacja stacji Total jest przez nas dokładnie planowana. Głównym atutem Piły jest nie tylko dystans 96 kilometrów dzielący ją od Poznania, ale też ważne szlaki komunikacyjne prowadzące z Wybrzeża na południe, do Poznania, Gorzowa i dalej do Niemiec, oraz ze Szczecina i Świnoujścia do Bydgoszczy i Warszawy. Jesteśmy przekonani, że to dobra inwestycja, którą docenią nie tylko mieszkańcy Piły, ale też podróżujący przez miasto kierowcy samochodów osobowych i ciężarowych” – mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

 Partnerem biznesowym nowej stacji Total w Pile jest spółka „Petrol–Hawen” z siedzibą w Pile.

Stacja Total Piła, podobnie jak pozostałe obiekty Total w Polsce, udostępnia kupony osobom biorącym udział w konkursie „Wybierz stacje na wakacje”. Akcja rozpoczęła się 1 lipca i potrwa do 30 września 2016. Zgodnie z jej zasadami należy zatankować minimum 20 litrów dowolnego paliwa na stacji Total, a następnie zarejestrować kod konkursowy otrzymany w miejscu zakupu. Kod trzeba aktywować na stronie www.wakacjeztotal.pl, wypełnić wymagane pola formularza rejestracyjnego oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Gdzie pojedziesz na wycieczkę marzeń i dlaczego?”. Do zdobycia są power banki Power Jam 3 in 1 z logo Total, smartfony Apple iPhone SE 16GB i tablety Apple iPad Air 2 64GB Wi-Fi + Cellular. Najciekawsza z konkursowych odpowiedzi zdobędzie w finale nagrodę główną – voucher na wakacje o wartości 10 000 zł.

Regulamin dostępny jest na stacjach paliw Total, na www.total.com.pl oraz na www.wakacjeztotal.pl

 

Co wyróżnia stacje paliw Total?

 

ü  Najwyższej jakości produkty oraz gama paliw premium Total Excellium, produkowana i importowana z Niemiec. Paliwa Excellium zapobiegają zanieczyszczeniom silnika i pomagają zmniejszyć zużycie paliwa.

ü  Od marca 2015 klienci flotowi mogą korzystać z kart paliwowych Eurotrafic w Polsce, a także na ponad 13 000 stacji w całej Europie.

ü  Gościnna atmosfera i dbałość o satysfakcję klienta to priorytet na stacjach Total. Większość obiektów oferuje bezpłatne WiFi. Coraz więcej stacji Total stwarza klientom możliwość wyrażenia swojej opinii o danej placówce przy pomocy nowoczesnej aplikacji dostępnej na tablecie.

ü  Kąciki kawowe Pause Café, dzięki którym można spędzić przyjemne chwile w przerwie w podróży pijąc kawę Lavazza.

ü  Nienagannie czyste stacje paliw z przejrzystym układem komunikacji i wygodnymi, samoobsługowymi urządzeniami stacjonarnymi (kompresor, odkurzacz itp.).

 

 

Piła

ul. Przemysłowa 23

dostępne paliwa:
LPG, Diesel, Super 95, Excellium 98, Excellium Diesel, ON TIR,

parking TIR

partner: Przedsiębiorstwo Prywatne Handlowo-Usługowe „Petrol-Hawen”

 

Wróć