Strefa przedsiębiorcy

Total w Kościanie


Nowy punkt sieci Total zlokalizowano przy wlocie do miasta od strony Poznania, blisko początku obwodnicy.

Całodobowa stacja oferuje paliwa premium Total Excellium 98 i Excellium Diesel, produkowane w niemieckiej rafinerii w Schwedt nad Odrą. Dostępne są także podstawowe paliwa: benzyna 95 i Diesel oraz LPG. Kierowcy mogą skorzystać ze sklepu, kupić ciepłe napoje i  posilić się słodką przekąską. Myjnia pozwoli zadbać o czystość auta a nowoczesny kompresor o prawidłowe ciśnienie w oponach.
 
Ponieważ stacja znajduje się przy ważnej drodze krajowej nr 5, z myślą o pojazdach ciężarowych przygotowany został wygodny parking. Za paliwo i usługi można zapłacić kartami DKV, UTA, Eurotrafic i Total Card Polska.
- W bieżącym roku rozwijamy sieć w centralnej i południowej Polsce, nie zapominamy jednak o Wielkopolsce, gdzie funkcjonuje już kilka naszych stacji. Teraz otwieramy nowy punkt w bardzo dobrej lokalizacji – skorzystają z niego zarówno podróżujący DK5, jak i mieszkańcy Kościana – mówi Benoît Pimont, Dyrektor Generalny Total Polska.
 
29 stycznia br. ruszyła promocja paliw Excellium – każdorazowy zakup będzie nagradzany kuponem rabatowym na następne tankowanie. Kolejne napełnianie zbiornika to jeszcze większy rabat – aż do 15 gr na litrze. Warto także skorzystać z oferty programu lojalnościowego Total Club, w którym nagrody są dostępne natychmiast. Szczegóły na stacjach Total oraz na http://www.total.com.pl/

Wróć