Strefa przedsiębiorcy

Total z nową stacją w województwie wielkopolskim


Nowa stacja Total mieści się w Bukowcu (woj. wielkopolskie), przy drodze wojewódzkiej nr 308, na trasie Nowy Tomyśl – Grodzisk Wielkopolski. Oddana do użytku placówka w asortymencie posiada paliwa najwyższej jakości – Excellium 98, Super 95, Excellium Diesel, Diesel oraz LPG, a już wkrótce AdBlue.

Ważnym elementem oferty pozapaliwowej dostępnej na stacjach Total w Polsce są kąciki kawowe Pause Cafe, w których każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. W obiekcie jest strefa z darmowym WiFi. Przyjeżdżający na stację mogą skorzystać z odkurzacza oraz kompresora, dzięki którym przygotują auto do dalszej podróży. Total w Bukowcu obsłuży nie tylko indywidualnych użytkowników, ale również klientów flotowych, którzy zatankują pojazd przy pomocy dystrybutora o wyższej wydajności – ON TIR, a także skorzystają z parkingu TIR. Wkrótce przy stacji powstanie myjnia samochodowa.
– Otwarcie kolejnych, nowych stacji jest ważnym krokiem dla naszej spółki. Stawiamy na jakość. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta paliwowa oraz pozapaliwowa zaspokoi potrzeby klientów poruszających się zarówno samochodami osobowymi, jak i ciężarowymi – mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

Nową stację w portfolio Total Polska otwarto w wyniku partnerskiej współpracy, nawiązanej ze spółką Hurtpetrol z Tarnowa Podgórnego. Stacja pracuje w systemie 24/7. Total zamierza kontynuować ekspansję na polskim rynku i planuje otwarcie kolejnych stacji w 2016 roku.

Źródło: Total

Więcej w kolejnym numerze miesięcznika "Paliwa Płynne"

(op.pb)

Wróć