Strefa przedsiębiorcy

Wielkopolskie i zachodniopomorskie z nowymi stacjami Total


Total realizuje kolejny punkt planu inwestycyjnego, polegającego na otwieraniu stacji paliw pod własnym szyldem. Po województwie lubuskim przyszła pora na pierwszą stację w Wielkopolsce i drugą (po Białym Borze) na Pomorzu Zachodnim. Mieszkańcy tych regionów będą mogli zatankować paliwa na dwóch nowych stacjach francuskiego koncernu w Szczecinku i Jarocinie.

 (fot. Thibaud de Lisle, dyrektor generalny Total Polska)

Na drogowej mapie Polski przy DK 11 i 12 pojawiły się dwie nowe stacje Total. Obiekt w Szczecinku należy do firmy Hurtpetrol Sp. z o.o. Mateja Andrzej. Nowo otwarta stacja ma w ofercie olej napędowy, dwa rodzaje benzyn – Super 95 oraz Excellium 98 i LPG. Wszyscy podróżni mają możliwość posilenia się w Auto-barze z domowym jedzeniem, serwowanym w porcjach XXL oraz wypicia kawy. Klienci mogą dokonać płatności kartami flotowymi Eurotrafic, UTA i DKV, które honorowane są w całej Europie. Kierowcy TiR-ów mogą zatankować z wysokowydajnego odmierzacza ON. Specjalnie dla nich przygotowano również parking na 20 zestawów.

Druga stacja, również firmy Hurtpetrol, znajduje się w Jarocinie, w samym centrum przemysłowej strefy miasta. Lokalizacja - blisko DK12 oraz DK 11 i 15, a także DW443 - sprawia, że jest to dogodne miejsce do uzupełnienia baku. Koncern zapewnia tu najwyższej jakości paliwa - ExcelliumDiesel, Diesel, Super 95, LPG, a także wysokowydajny odmierzacz ON oraz sprawną obsługę klientów. W obiekcie akceptowana jest płatność kartami flotowymi Eurotrafic, UTA oraz DKV. Kierowcy pojazdów flotowych mają możliwość skorzystania z tej formy płatności na stacjach Total w całej Europie oraz na wielu stacjach partnerskich. W sumie to ponad 12 000 stacji paliw akceptujących płatność Eurotrafic.

 

- Chcielibyśmy zapewnić naszym klientom komfort podróżowania, dlatego dopasowujemy nasze stacje do potrzeb zmotoryzowanych. W ostatnim czasie otworzyliśmy cztery nowe stacje, w trzech województwach. Większość przystosowana jest do obsługi klientów posiadających floty ciężkie oraz pracuje w systemie 24/7 – powiedział Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

 

Z okazji otwarcia stacji, zarówno w Szczecinku jak i Jarocinie, można skorzystać z dedykowanych promocji. Każdy klient dostaje w prezencie jeden z gadżetów Total, które mogą się przydać kierowcy i pasażerom.

 

Wróć