Auto i Myjnia

Corrimex - Wyposaż swoją stację benzynową w dodatkowe źródło przychodu


Prowadzenie stacji paliw jest stosunkowo wymagającym zajęciem, jednak jak w niemal każdym biznesie przychodzi moment na dalszy rozwój, rozbudowę i zwiększenie przychodów. Tutaj z pomocą przychodzi Corrimex - oficjalny dystrybutor zarówno myjni samochodowych renomowanej marki Christ Wash Systems, jak również technicznego wyposażenia stacji paliw typu pistolety Elaflex, systemy Gilbarco Veeder Root czy dystrybutory Tokheim. Zarówno budowa dodatkowej infrastruktury, jak i modernizacja tej istniejącej to bardzo dobry sposób, by być zawsze o krok przed konkurencją. Jak podjąć dobrą decyzję co do kierunku rozwoju stacji i poszerzyć swoje źródło przychodu?

Wiedza i doświadczenie, czyli dlaczego warto podjąć współpracę z Corrimex


Stacja benzynowa, zwłaszcza na początkowym etapie swojej działalności, może zmagać się z wieloma problemami, ale posiada też wielki potencjał do rozwoju i zwiększania zarobków. Zarówno budowa od zera, jak i rozbudowa stacji o dodatkowe wyposażenie to przedsięwzięcia, w których bardzo łatwo popełnić błąd. Dlatego najlepiej jest skorzystać z porad ekspertów – firmy Corrimex. 30 lat doświadczenia w branży to gwarancja, że wiedza i znajomość branży przełożą się na coraz lepsze wyniki finansowe. Corrimex dostarcza, montuje i dokonuje serwisu dostarczanego sprzętu na terenie całego kraju. Samo wyposażenie stacji paliw pochodzi od najlepszych światowych producentów takich jak Tokheim, Elaflex czy Fibrelite. Współpraca z Corrimex to dostęp do bezcennej wiedzy specjalistów, którzy znają ten sektor biznesu od podszewki.

Rozbudowa stacji paliw o myjnie samochodowe – jaki rodzaj będzie odpowiedni dla twojego biznesu?


Myjnia to coraz częstszy widok w okolicy stacji paliw i trudno się temu dziwić – Klienci coraz chętniej korzystają z usług obu obiektów dla oszczędności czasu. Rozbudowa stacji paliw o punkt mycia pojazdów to dobry pomysł pod warunkiem, że dobierzemy jego rodzaj do lokalizacji, oczekiwań klientów i naszych możliwości. Oto najważniejsze rodzaje myjni:

     ● Myjnia portalowa- niewielkie wymiary i duża skuteczność
Myjnia portalowa składa się z tzw. portalu wyposażonego w dysze, szczotki, dozowniki preparatów myjących oraz suszarki. Cała konstrukcja przesuwa się wzdłuż auta, zapewniając kompleksowe czyszczenie i konserwację karoserii w krótkim czasie. Kompaktowe rozmiary tej myjni nie zmieniają faktu, że jest to bardzo wydajne i skuteczne rozwiązanie, które będzie udanym indywidualnym przedsięwzięciem, jak i dodatkiem do stacji paliw lub warsztatu.

     ● Myjnia tunelowa- bezkompromisowa wydajność
Myjnie tunelowe składają się z kilku modułów, które można z łatwością modyfikować i rozbudowywać. Wjeżdżające do takiej myjni auto przesuwane jest na łańcuchu przez tunel pełen szczotek i innego osprzętu myjącego (w zależności od rodzajów i ilości poszczególnych modułów). To idealny rodzaj myjni w miejscach, gdzie panuje duży ruch, zapewniają one bowiem maksymalną efektywność mycia i najwyższą przepustowość.


     ● Myjnia samoobsługowa (bezdotykowa) – wygoda i oszczędność

To zyskujący coraz szersze grono zwolenników typ myjni, który nie wymaga zatrudniania obsługi ani znaczącego zaangażowania w inwestycję. Ten typ myjni dzieli się na:

  1. myjnie kontenerowe – ich głównym wyróżnikiem jest kontener przydatny do celów biurowych lub magazynowych, obsługujący do 6 stanowisk myjących.
  2. myjnie modułowe – tworzy je podstawowy moduł zaopatrujący do 3 stanowisk, który można rozbudowywać o kolejny obsługujący wielokrotność tej liczby wraz z rozwojem działalności.

W obu tych wariantach to klient myjni jest jednocześnie osobą odpowiedzialną za umycie swojego pojazdu.

     • Myjnie specjalistyczne- unikalne rozwiązania

Pojazdy o dużych gabarytach, jak ciężarówki, tramwaje i autobusy wymagają niestandardowego podejścia w czyszczeniu, dlatego myjnie specjalistyczne poza większymi rozmiarami będą posiadać dodatkowy zestaw szczotek, by móc skutecznie wyczyścić pojazd o niestandardowych wymiarach.

W wyborze odpowiedniego rodzaju myjni oraz jej osprzętu pomogą oczywiście eksperci Corrimex!


Wyposażenie jako kluczowy element sukcesu stacji paliw


Dobre techniczne wyposażenie stacji to wygoda, brak przestojów w pracy, zadowoleni Klienci, renoma i większe przychody. Oto przegląd najlepszego wyposażenia, w które warto wyposażyć swoją stację


● dystrybutory paliw Tokheim – niezawodność, ergonomia i estetyka produktów tej słynnej firmy sprawiają, że pierwszy kontakt Klienta z Twoją stacją będzie zawsze udany. Dystrybutory na benzynę, olej napędowy, LPG lub czynnik AdBlue występują w wielu wariantach rozmiarów, ilości węży i dodatkowych funkcji, dzięki czemu ten kluczowy element punktu wydawania paliw można dostosować do indywidualnych potrzeb.
● systemy pomiarowe TLS Gilbarco Veeder Root – kontrola poziomu napełnienia zbiorników, jak i ich stanu są kluczowe dla bezpieczeństwa i ciągłości działania stacji. Urządzenia te można łatwo obsługiwać z poziomu panelu ściennego lub zdalnie.
● instalacje rur paliwowych KPS – dwie warstwy polietylenu, z których składają się te rury, stanowią o trwałości i skutecznie uszkodzeniem. W końcu bezpieczeństwo to podstawa!
● pokrywy i studnie kompozytowe Fibrelite – pokrywy i studnie wykonane z nowoczesnego kompozytu sprawiają, że dostęp do urządzeń i zbiorników jest łatwiejszy, szybszy i bezpieczniejszy.
● pompy tłoczne Red Jacket – niezawodne pompy to jedno z najważniejszych i w przypadku budżetowych rozwiązań często awaryjnych urządzeń na stacji. Pompy Red Jacket poza cichą pracą charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacyjnymi i wysoką trwałością.
Czerp wiedzę i inspirację od najlepszych
Nie wystarczy dobrej jakości sprzęt i profesjonalna obsługa, by uzyskać większe przychody na stacji paliw. Potrzebna jest jeszcze specjalistyczna wiedza i podjęte z jej pomocą przemyślane decyzje. Specjaliści z Corrimex mogą zapewnić nam oba te elementy sukcesu. Wystarczy skontaktować się z doradzą, by znaleźć najlepsze kierunki rozwoju dla swojej stacji paliw!

Więcej informacji znajduje się pod poniższym linkiem >>>><<<<

Artykuł reklamowy - Corrimex

Wróć