Działania Izby

Zapraszamy na XXIX Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2024!


W maju 2024 roku przedstawiciele szeroko pojętego sektora paliw tradycyjnie już spotkają się w Warszawie na XXIX Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2024. Organizowane od blisko 30 lat przez Polską Izbę Paliw Płynnych wydarzenie to jedna z największych wystaw dedykowanych rynkowi paliw w Polsce i za granicą.

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW to przestrzeń, gdzie producenci, dystrybutorzy, usługodawcy z sektora paliwowego mają okazję zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odwiedzających. Wśród nich są przede wszystkim przedsiębiorcy poszukujący nowych rozwiązań – pomocnych w prowadzeniu firmy i odpowiadających na aktualne światowe trendy i potrzeby.

Podczas 29. edycji targów zaprezentują się wystawcy z branży paliwowej oraz – podobnie jak podczas ostatniej edycji – gazowej, której przedstawiciele tworzyć będą strefę NTG 2024 - Nowoczesne Technologie Gazowe. W ramach strefy Myjnie swoje rozwiązania przedstawi również branża myjniowa – obecna na targach od lat. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW to także miejsce dla wystawców z wielu innych branż – między innymi gastronomia, OZE i bioenergia, HoReCa, IT, identyfikacja wizualna i reklama i wiele innych – bez których trudno wyobrazić sobie dzisiejszą stację paliw.

Wystawcy swoimi prelekcjami tworzą Akademię Przedsiębiorcy. Tutaj dzielą się praktyczną oraz szczegółowo prezentują swoją markę. Natomiast zgłoszone przez wystawców produkty i usługi mają szansę zdobyć nagrody w prestiżowym konkursie PRODUKT ROKU. Targom towarzyszy również Forum Dyskusyjne „Polski rynek paliw płynnych. Wybrane zagadnienia” będące okazją do uczestnictwa w debacie na temat aktualnej sytuacji na rynku

Program XXIX Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2024

Godziny otwarcia targów dla gości:
środa (8.05) – 10:00 – 17:00
czwartek (9.05) – 10:00 – 17:00
piątek (10.05) – 10:00 – 14:00

8 maja 2024 r. (środa)

 

10.00 - 10.30 Uroczyste rozpoczęcie XXIX Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2024

Uroczyste otwarcie targów, symboliczne przecięcie wstęgi z udziałem przedstawicieli administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz wystawców i gości.

 10.45 – 13.00 Konferencja towarzysząca 29. edycji Targów STACJA PALIW – Forum Dyskusyjne „Rynek paliw płynnych 2024. Wybrane zagadnienia”

Spotkanie poświęcone wyzwaniom dla branży paliwowej w 2024 roku, przyszłości paliw transportowych konwencjonalnych i alternatywnych – nowym technologio i perspektywom ich rozwoju.

13.00 – 15.15 Akademia przedsiębiorcy – cykl szkoleń, prezentacji

Cykl prelekcji prowadzonych przez praktyków dzielących się ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem. Poruszane tematy dotyczą różnych zagadnień związanych z nowościami technologicznymi, zarządzaniem, finansami, i regulacjami prawnymi. Podczas spotkań prezentowana jest także oferta produktów i usług dla przedsiębiorców prowadzących stacje paliw.

9 maja 2024 r. (czwartek)

10.30 – 15.00 Akademia przedsiębiorcy – cykl szkoleń, prezentacji

Cykl prelekcji prowadzonych przez praktyków dzielących się ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem. Poruszane tematy dotyczą różnych zagadnień związanych z nowościami technologicznymi, zarządzaniem, finansami, i regulacjami prawnymi. Podczas spotkań prezentowana jest także oferta produktów i usług dla przedsiębiorców prowadzących stacje paliw.

 13.00 – 14.00 Spotkanie sekcji stacji franczyzowych PKN Orlen przy Polskiej Izbie Paliw Płynnych

Spotkanie członków Polskiej Izby Paliw Płynnych prowadzących stacje franczyzowe w barwach PKN Orlen, podczas którego poruszanych jest szereg bieżących, ważnych zagadnień dotyczących prowadzonej działalności, współpracy z koncernem, jak również planów na najbliższe lata.

 20.00 Uroczysty Bankiet Targów STACJA PALIW 2024 – wstęp za zaproszeniami

Uroczysta kolacja dla wystawców oraz zaproszonych gości, podczas której m. in. wręczane są nagrody w Konkursie PRODUKT ROKU.

 10 maja 2024 r. (piątek)

 12.00 – 14.00 Spotkania segmentowe rynku

Spotkania dla przedsiębiorców poruszające najistotniejsze problemy branżowe.

 TARGOM TOWARZYSZY:

Strefa Myjni

Ekspozycja najnowszych rozwiązań dla myjni automatycznych, samoobsługowych i urządzeń myjących, a także rozwiązań technicznych i chemii.

 NTG 2024 – Nowoczesne Technologie Gazowe oraz Wyspa Wodorowa

 Ekspozycja urządzeń i usług związanych z szeroko pojętą branżą gazową (LPG, CNG, LNG) oraz wodorem.

 Konkurs PRODUKT ROKU 2024

 Konkurs wyłaniający najlepsze rozwiązania, produkty i usługi prezentowane przez wystawców.

Program Targów dostępny również po linkiem https://www.targi.paliwa.pl/program-targow/

XXIX Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2024 odbędą się w dniach 8-10 maja 2024 r. w EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Więcej informacji na www.targi.paliwa.pl. W celu rejestracji uczestnictwa na targach prosimy o wypełnienie Formularza rejestracyjnego dostępnego pod linkiem >>> formularz rejestracyjny <<< 

W celu kontaktu z Biurem Organizatora prosimy o kontakt pod adresem mail: targi@paliwa.pl 

Do zobaczenia na STACJI PALIW!

Wróć