Wiadomości

Zatrzymanie kolejnego oszusta paliwowego


Mazowieccy policjanci wraz z funkcjonariuszami KMP w Jeleniej Górze zatrzymali na terenie tego miasta mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Funkcjonariusze potrzebowali zaledwie kilku tygodni by ustalić gdzie przebywa.  Jest on podejrzany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się nielegalnym obrotem paliwami.


Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu zatrzymali 46-latka, który podejrzewany jest o kierowanie zorganizowaną grupą o charakterze przestępczym.
Do zatrzymania doszło na terenie Jeleniej Góry, gdzie ukrywał się 46-latek. Mazowieccy policjanci wspomagani byli w swoich działaniach przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego KMP w Jeleniej Górze.
Działalność zatrzymanego mężczyzny miała polegać na nielegalnym sprowadzaniu z zagranicy paliw i rozprowadzaniu ich na terenie Polski. Zatrzymany 46-latek  był już wcześniej karany za podobne przestępstwo. Mężczyzna został zatrzymany w areszcie, teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KWP Radom

Wróć