Zapraszamy do członkostwa

Szanowni Państwo,

Polska Izba Paliw Płynnych została powołana do życia w 1991 r. przez przedsiębiorców prywatnego sektora paliwowego. Jednym z celów statutowych Izby jest reprezentacja interesów zrzeszonych firm. W praktyce przekłada się to na szereg inicjatyw korzystnych nie tylko dla całej branży paliw, ale i całej gospodarki narodowej.

Polska Izba Paliw Płynnych uczestniczy w porządkowaniu i tworzeniu regulacji prawnych dotyczących naszej branży. Współpracujemy z urzędami i komisjami sejmowymi na wszystkich etapach ścieżki legislacyjnej. Z Państwa pomocą nasz głos w tych najważniejszych dla każdego przedsiębiorcy sprawach będzie jeszcze mocniejszy, bo wzbogacony Waszym doświadczeniem i radą.

Działalność statutową Izby wspierają narzędzia komunikacji: miesięcznik „Paliwa Płynne”, portal internetowy www.paliwa.pl, trafiające do konkretnych osób ściśle stargetowane newslettery, Międzynarodowe Targi STACJA PALIW oraz działalność szkoleniowa. Przy Izbie działają sekcje skupiające różne sektory branżowe.

Serdecznie zapraszam do członkowskiego grona!

Halina Pupacz
Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.