Najbliższe szkolenia

RODO – nowe regulacje w zakresie ochrony danych osobowych z uwzględnieniem specyfiki branży paliwowej

Zakres tematyczny szkolenia:

 

  • PANEL I

Wprowadzenie w tematykę prawa ochrony danych osobowych, omówienie roli przedsiębiorców w systemie ochrony danych osobowych, wskazanie przykładowych incydentów naruszenia ochrony danych osobowych w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej, omówienie głównych założeń dużej nowelizacji prawa ochrony danych osobowych.

 

  • PANEL II

Omówienie obowiązków polskich przedsiębiorców po wejściu w życie dużej nowelizacji prawa ochrony danych osobowych; zasadność powołania Inspektora Danych Osobowych w przedsiębiorstwie; omówienie ułatwień i utrudnień dla przedsiębiorców jakie wiążą się z wejściem w życie dużej nowelizacji.

 

  • PANEL III

Omówienie zakresu uprawnień kontrolnych Generalnego Inspektora Danych Osobowych oraz konsekwencji prawnych niezastosowania się do nowej regulacji prawnej tj. wskazanie co grozi polskim przedsiębiorcom w wypadku niezastosowania się do nowej regulacji unijnej i dlaczego już warto podjąć działania nakierowane na dostosowanie się do nowych rozwiązań legislacyjnych.

 

  • Dyskusja

 

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.