Myjnie - dodatek specjalny!

MYJNIE 2021 dodatek specjalny do wrześniowego wydania magazynu „Paliwa Płynne” !

 

Słowo od Redakcji,

Rynek myjni samochodowych – automatycznych i samoobsługowych – to cały czas prężnie rozwijający się sektor gospodarki. Z dnia na dzień są tworzone coraz nowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania, udoskonalane technologie, wciąż wzbogacane oferty. Wszystko z myślą o klientach. A klienci mają zawrót głowy i zadają sobie odwieczne pytanie: Co wybrać?.

O nowych wyzwaniach w branży myjni, o tym, jak zmienił się ostatni rok, i czego oczekują coraz bardziej wymagający klienci, rozmawiamy z Jerzym Bobrowiczem, prezesem Ehrle (str. 2).

Czy zdalna diagnostyka i zdalne rozwiązywanie problemów serwisowych myjni jest możliwe? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w artykule firmy Ehrle (str. 7).

Cały czas pracujemy nad ulepszaniem procesu mycia, implementujemy nowe rozwiązania technologiczne, w tym środki chemiczne nieszkodliwe dla środowiska – tak do współpracy zaprasza Ireneusz Kazimierczyk, prezes Banieczka SA (str. 8).

Od trzydziestu lat nie zwalnia tempa spółka Sultof. Jej osiągnięcia to ponad 300 myjni automatycznych, ponad 1000 stanowisk myjni samoobsługowych, ponad 3300 urządzeń dodatkowych. Tajemnicą sukcesu są … produkty (str. 9).

Euro-Ekol - tradycja i nieustanny rozwój. Spółka działająca na wielu europejskich rynkach już wkrótce przeprowadzi się do nowej siedziby (str. 11).

Myjnię CADIS, Produkt Roku 2020, przedstawia spółka Corrimex (str. 13).

Każda działalność opiera się na dostarczeniu ludziom tego, czego potrzebują. Niektóre potrzeby są kwestią chwili, mody czy jakiegoś trendu. Tutaj możemy być pewni, że samochody były i zawsze będą. A tak długo jak będą, będą się również brudziły. Podkreśla Sebastian Holewiński, prezes IstoSerwis (str. 14).

Nowy standard „Drive & Clean”, czyli umyj bezdotykowo bez wysiadania z samochodu, robi furorę na świecie. Zalety myjni LaserWash 360+ przedstawia Petronova (str. 16).

Nowość na rynku myjni automatycznych - trzyszczotkową myjnię portalową CWB 3 – wszystkim, dla których niskie koszty utrzymania odgrywają najważniejszą rolę przedstawia firma Karcher (str. 19).

Odkurzacz to jedno z podstawowych urządzeń myjni. W tym zakresie swoje produkty proponują: Comfort System - odkurzacze centralne do myjni oraz GreenSteam odkurzacze wielofunkcyjne samoobsługowe parowe.

Polecamy lekturę tego wyjątkowego wydawnictwa!

Redakcja magazynu „Paliwa Płynne”

W dodatku MYJNIE 2021 prezentują się m.in.

BANIECZKA / Comfort System / Corrimex / EHRLE / Euro-Ekol / Green Steam
ISTOSERWIS / KARCHER / PETROVOVA / SULTOF


Napisz do nas redakcja@paliwa.pl