Wiadomości

Ad-Rem i Konfrontacje Sztuki Walki


W sobotę, 19 marca br. w hali warszawskiego Torwaru odbyła się XV gala Konfrontacje Sztuk Walki. Na plecach jednego z zawodników, Karola „Coco" Bedorfa, wszyscy telewidzowie mogli ujrzeć logo Ad-Rem.

Występującego w wadze ciężkiej kategorii MMA i brazylijskiego jiu-jitsu zawodnika szczecińskich klubów Berserkers Team i Top Team sponsorowała bowiem szczecińska firma paliwowa Ad-Rem, od 1994 r. członek Polskiej Izby Paliw Płynnych. – Szczecin ma tradycyjnie mocną ekipę, którą nasze miasto może się szczycić, więc decyzja, by wydarzenie to wykorzystać również do zareklamować naszej firmy, nie była trudna – mówi Dariusz Długołęcki z firmy Ad-Rem, który sam zresztą również może poszczycić się osiągnięciami w sportach walki. Nie był to pierwszy raz, gdy Ad-Rem wspierał zawody brazylijskiego jiu-jitsu i MMA. Firma nie wyklucza też dalszej współpracy: – Takie umowy podpisuje się jednak na konkretną walkę. Warszawska gala KSW była dość dużą imprezą, więc się zdecydowaliśmy się na sponsoring – mówi Długołęcki.

***

Firma Ad-Rem działa na rynku paliwowym od 1990 r. Zaczynała od importu paliw. Obecnie prowadzi sześć stacji benzynowych na terenie woj. zachodnio-pomorskiego i lubuskiego (Barlinek, Goleniów, Górzyca, Gryfice, Kamień Pomorski, Szczecin), a także handel hurtowy – w tym dostawy oleju opałowego grzewczego i oleju napędowego bezpośrednio do klienta (min. 200-500  l, transport w cenie). Dostawy realizowane są specjalistycznym transportem, a nowoczesne, elektroniczne, legalizowane urządzenia pomiarowe autocystern Ad-Remu gwarantują rzetelność dostaw.

Oferowanie paliw poniżej cen na sąsiednich, konkurujących z nami stacjach paliw jest możliwe dzięki naszej niskiej marży i nie odbywa się kosztem niższej jakości paliwa – mówi właściciel firmy Ad-Rem, Wojciech Teszner. – Jakość naszych produktów potwierdzają klienci, m.in.: PKP Zakład Linii Kolejowych, Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie, Strabag SA i wiele innych – uzupełnia pan Wojciech.

Niskie ceny i wysoka jakość możliwe są dzięki długofalowym umowom handlowym z: BP, Shell, Polmax czy J&S Energy  – bezpośrednimi dostawcami produktów z niemieckiej rafinerii w Schwedt, z której pochodzi większość paliw na stacjach Ad-Rem. Uzupełnienie stanowią dostawy z PKN Orlen. Branża paliwowa to nadal główna działalność Ad-Rem, ale nie jedyna – firma wynajmuje bowiem powierzchnie biurowe w obiekcie przy ul. Jagiellońskiej 39b w Szczecinie (naprzeciwko „Polmosu”), oraz apartamenty w Międzyzdrojach i pensjonat nad jeziorem, także na wyspie Wolin.

Wróć