Wiadomości

Bardzo dobra jakość autogazu na stacjach


Kierowcy tankujący LPG do swoich samochodów mają powody do zadowolenia. Ceny autogazu utrzymują się na niskim poziomie, ponadto jakość tego paliwa jest najwyższa od lat.

Jak informuje portal wnp.pl, w okresie od 16 stycznia do 30 czerwca 2017 roku inspektorzy IH pobrali na stacjach łącznie 222 próbki autogazu, z których jedynie 1,3 proc okazały się nie spełniać obowiązujących norm jakościowych, a więc w granicach błędu statystycznego. Dla porównania po pierwszym półroczu 2016 roku norm jakości nie spełniało 3,2 proc. zbadanych próbek autogazu.

Źródło: wnp.pl  

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.