Auto-Flota

25 lat Euro-Ekol


W roku ubiegłym firma Euro-Ekol obchodziła 25 - lecie działalności. Założona w 1996 roku przez Jarosława Ancerowicza, obecnie Prezesa spółki. Kolejno w szeregi firmy weszli synowie i tak w 2004r aktywnie włączył się Mariusz Ancerowicz oraz obecne działania spółki wspiera również drugi syn - Artur Ancerowicz. W roku 2014 spółkę wsparł swoim doświadczeniem wieloletni pracownik branży paliwowej, a obecny Prokurent Tomasz Lichawski.

Na początku działalności firma skupiała się na sprzedawaniu używanych urządzeń niemieckich producentów. Aktualnie Euro-Ekol Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. Sp. k. to przedsiębiorstwo produkujące Myjnie Bezdotykowe nie tylko na rodzimy polski rynek, ale również krajów UE oraz na rynki wschodnie. Spółka posiada liczne przedstawicielstwa w krajach europejskich. Zakres produkcyjny obejmuje nie tylko technikę myjącą, ale również prace budowlane i wsparcie projektowe oraz inżynierskie na każdym etapie - od pomysłu na budowę myjni aż do realizacji i oddania gotowego obiektu.

Euro-Ekol to też prężnie rozwijająca się sieć myjni bezdotykowych działających na terenie nie tylko Łodzi, ale i całej Polski pod brandem Euro-Myjnie.

Rok 2021 to nie tylko okrągła rocznica działalności firmy, to również otwarcie nowej fabryki w Łodzi przy istotnym węźle autostradowym A1/A2. Komfort pracy wzrósł a moce produkcyjne zostały podwojone.  

Firma EURO-EKOL z okazji 25-lecia oraz otwarcia nowej fabryki zorganizowała jubileuszowy bankiet dla pracowników firmy, dostawców oraz kluczowych klientów.

Serdecznie dziękujemy za obecność na nim przedstawicieli Polskiej Izby Paliw Płynnych, której jesteśmy członkiem oraz corocznym wystawcą organizowanych przez Izbę Targów STACJA PALIW.

 

Źródło: Euro-Ekol Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. Sp. k.

Wróć