Wiadomości

Jacek Gryga szefem GDDKiA


Od czwartku, 9 listopada 2017 r. Jacek Gryga pełni kieruje Główną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w miejsce odwołanego Dyrektora Generalnego GDDKiA Krzysztofa Kondraciuka.

Jacek Gryga od lat związany jest zawodowo z drogownictwem. M.in. przez osiem lat (2008-2014) kierował oddziałem GDDKiA w Krakowie. Zanim trafił do krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji przez 10 lat był dyrektorem Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego. Do tej instytucji wrócił w 2015 r. – do czasu powołania na stanowisko zastępcy Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad był zastępcą dyrektora w jednostce zarządzającej drogami powiatu krakowskiego.
Jacek Gryga jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, gdzie ukończył Wydział Budownictwa Lądowego ze specjalnością drogi, ulice, lotniska. Jako z-ca szefa GDDKiA odpowiadał za sprawy związane z przygotowaniem i realizacją inwestycji. 

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.