Wiadomości

Jubileuszowa stacja MOYA w Rzeszowie


Stacja paliw MOYA w Rzeszowie, która właśnie została oddana do użytku, jest obiektem nr 332 w sieci MOYA. Jest to również jubileuszowa, setna stacja własna Anwim S.A., właściciela marki MOYA. Na pierwszych klientów stacji czekają atrakcyjne promocje i rabaty.

MOYA od kilku lat jest najszybciej rozwijającą się siecią stacji paliw w Polsce. Przy utrzymaniu obecnego tempa rozwoju sieci do końca bieżącego roku można spodziewać się niemal 380 stacji MOYA przy drogach w całej Polsce. Wśród nowych obiektów pojawiają się tradycyjne stacje obsługowe z przystacyjnym sklepem i konceptem gastronomicznym Caffe MOYA, automatyczne – z ofertą skierowaną wyłącznie dla flot, oraz samoobsługowe, MOYA express, które są alternatywą zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nowo otwarta stacja paliw MOYA w Rzeszowie jest nowoczesnym obiektem odpowiadającym na aktualne potrzeby kierowców i klientów niezmotoryzowanych. Położona jest przy ul. Armii Krajowej 7A (DK94), będącej obwodnicą miasta. Ta korzystna lokalizacja sprawia, że jest to doskonały punkt w podróży dla kierowców tranzytowych, indywidualnych oraz konsumentów, którzy chcą zrobić zakupy w sklepie.

Stacja oferuje każdy rodzaj paliwa, czyli benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Kierowcy mogą ponadto skorzystać z kompresora, odkurzacza i dwustanowiskowej myjni samoobsługowej. Dla pojazdów ciężarowych przygotowano z kolei szybki wlew diesla oraz płyn AdBlue z dystrybutora. Caffe MOYA oferuje rozbudowane menu – oprócz hot-dogów i zapiekanek, dostępne są tam także burgery, pizze czy dania obiadowe. Co więcej, przystacyjny całodobowy sklep to miejsce odpowiednie do zaopatrzenia się nie tylko na drogę, lecz także do zrobienia domowych zapasów.

Na klientów stacji paliw MOYA w Rzeszowie czekają promocje. Przez pierwszy miesiąc wszystkie małe hot-dogi dostępne są w promocyjnej cenie 3,99 zł, a w dniu otwarcia stacji klienci mogą zakupić kawę za symboliczny 1 gr. Co więcej, kierowcy mogą skorzystać z bezpłatnej dolewki płynu do spryskiwaczy. Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

Źródło: Anwim S.A.

 

 

Wróć