Prawo

Nagroda branży paliwowej dla Szefa KAS

  • Minister Marian Banaś został uhonorowany statuetką Polskiej Izby Paliw Płynnych ZŁOTY OKTAN 2018 w kategorii „Przedstawiciel administracji rządowej".

Szef KAS został uhonorowany za działania Ministerstwa Finansów i nieoceniony wkład w wyrównanie szans konkurencyjnych prywatnych przedsiębiorców oraz podjęcie zdecydowanych działań przyczyniających się do ograniczenia tzw. szarej strefy na polskim rynku paliwowym.

Wręczanie statuetki Szefowi KAS

Statuetka ZŁOTY OKTAN Polskiej Izby Paliw Płynnych przyznawana jest w celu uhonorowania Laureatów, wyróżniających się swoją działalnością, twórczością, przedsiębiorczymi inicjatywami, w szczególności przyczyniającymi się do rozwoju rynku paliw płynnych w Polsce, poszerzenia oraz propagowania wiedzy w dziedzinie przedsiębiorczości i rynku paliwowo-energetycznego, rozwoju innowacyjności poprzez prowadzoną działalność legislacyjną, administracyjną, naukową i gospodarczą.

Izba Paliw uhonorowała tym wyróżnieniem Szefa KAS za współpracę, otwartość i dialog.

Warto przypomnieć, że to już druga nagroda branży paliwowej dla Krajowej Administracji Skarbowej. W kwietniu 2018 r. Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) przyznała funkcjonariuszom i pracownikom KAS nagrodę „Człowiek Roku 2017".

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.