Wiadomości

Orlen ulubioną stacją turystów

Pomysł na zorganizowanie plebiscytu zrodził się z sugestii czytelników magazynu „Polska Wita”. Od 16 września do 25 października 2010 r. mogli oni wybierać ulubione produkty i miejsca w 40 różnych kategoriach. Na podstawie głosów czytelników powstała lista najczęściej wskazywanych - zwycięskich marek.

PKN Orlen uzyskał najwięcej głosów w kategorii stacje benzynowe, zdobywając tytuł „Korona Turystyki 2010”.

Popularność stacji Orlen wśród turystów to zasługa ich bogatej oferty, dostosowanej do potrzeb i oczekiwań klientów. Na stacjach sieci Orlen na podróżujących czeka bowiem nie tylko szeroki wybór najwyższej jakości produktów paliwowych, ale również wiele usług dodatkowych. W kawiarniach Stop Cafe można odpocząć delektując się smakiem wyjątkowej, świeżo zmielonej kawy, zaś w Stop Cafe BISTRO spróbować gorących kanapek prosto z pieca. W sklepach na stacjach można zaopatrzyć się w produkty spożywcze i artykuły pierwszej potrzeby, a także kupić codzienną prasę. Kierowcom odwiedzającym stacje ORLEN Koncern proponuje usługę mycia pojazdów w oparciu o nowoczesny sprzęt i atestowane produkty, neutralne dla środowiska oraz przyjazne dla samochodu.

Wyróżnienie przyznane przez konsumentów stacjom Orlen to rezultat konsekwentnie realizowanej strategii, w której dobro klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. Marka Orlen to gwarancja miłej, profesjonalnej obsługi, nowoczesnego wnętrzna oraz najwyższej jakości produktów i usług. Dzięki temu, to właśnie orlenowskie stacje są najbardziej lubiane i najchętniej wybierane przez turystów.

 

 

Wróć