Auto-Flota

Powrót kultowych napojów K-Freeze na stacjach Circle K! Chłodzisz w to?


Circle K przygotowało dla swoich klientów nie lada gratkę. Już 12 maja oferta produktowa stacji Circle K zostanie poszerzona o mrożone napoje K-Freeze na bazie kruszonego lodu, rodem z USA. Aż 4 dostępne smaki i możliwość ich dowolnego łączenia dają okazję do tworzenia różnorodnych zestawień. Promocje pojawią się również w ofercie gastronomicznej i potrwają do 7 lipca. Działania wsparte są kampanią w mediach tradycyjnych i digital.

Napoje mrożone K-Freeze (wcześniej znane jako Frozen) oferowane są na wybranych stacjach Circle K, a ich listę można sprawdzić na stronie https://www.circlek.pl/kfreeze. Oferta K-Freeze jest konsekwentnie rozszerzana, dzięki czemu napoje dostępne są na kolejnych stacjach. Klienci mają do wyboru 4 różne smaki i kolory– Fanta malinowa, pomarańczowa, truskawkowa oraz klasyczna Coca-Cola i mogą łączyć je według własnego uznania. Napoje K-Freeze były hitem zeszłorocznego lata na stacjach Circle K, dlatego w tym roku sieć zdecydowała o rozpoczęciu sprzedaży wcześniej, nie czekając do rozpoczęcia w pełni sezonu letniego. Członkowie programu lojalnościowego Circle K Extra otrzymają co 6. napój K-Freeze gratis.

Ponadto, dla uczestników programu Circle K Extra, sieć przygotowała specjalną promocję. Gdy zbliża się pora posiłku, warto być w pobliżu stacji Circle K – czekają tu wyjątkowe okazje jedzeniowe w extra zestawach za jedyne 9.99 zł.! Na śniadanie w godzinach 7:00-11:00 będzie można zjeść kanapkę tostową z aromatyczną kawą, na lunch (11:00 – 15:00) pysznego Hot Doga w towarzystwie kawy, a na wieczór przegryzkę – Lays Nature 120g z dwoma Łomżami 500ml.

Kawa na stacjach Cirlce K niedawno zyskała nowe oblicze dzięki mieszankom Soft Espresso oraz Soft Coffee. Dzięki nim kawa jest pełniejsza w smaku i bardziej aromatyczna, a jej przyjemny posmak pozostaje na dłużej. Od 12 maja będzie ją można przyrządzić w nowych, szwajcarskich ekspresach Schaerer, dostępnych na wybranych stacjach sieci. Dzięki nim klienci zasmakują wyjątkowej jakości kawy, ale też aksamitnej, mlecznej pianki. Co więcej, na kilkunastu stacjach będzie można także spróbować orzeźwiającej Ice Latte, przygotowywanej od początku do końca przez samych klientów. A do kawy…świetnie pasuje słodki pączek! W tym smakowitym duecie pączek przy zakupie dowolnej kawy kosztuje tylko 1,99 zł.

 

Źródło: Circle K Polska

Wróć