Auto-Flota

Raducki Folwark – nowa stacja franczyzowa sieci MOYA


Przy drodze krajowej 74, w miejscowości Raducki Folwark (woj. łódzkie) otwarto nową stację paliw MOYA. Obiekt jest świetnie przystosowany do obsługi tranzytu, jednak z powodzeniem mogą korzystać z niego także kierowcy samochodów osobowych oraz klienci niezmotoryzowani. Stacja jest dogodnym miejscem odpoczynku dla podróżnych na trasie Wrocław-Warszawa oraz punktem zaopatrzenia dla lokalnej społeczności.

Obiekt w Raduckim Folwarku jest 36 stacją paliw MOYA w województwie łódzkim. Klienci mogą tam zatankować wszystkie rodzaje paliwa, czyli benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz ON MOYA Power, a także LPG. Stacja skupia się przede wszystkim na obsłudze samochodów ciężarowych. Oprócz szybkiego wlewu diesla i płynu AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora, „truckerzy” mają do dyspozycji 40 miejsc parkingowych dla „TIR-ów” i komfortowe prysznice. Co więcej, na terenie stacji znajduje się także motel, z którego mogą skorzystać podróżni. Wszyscy kierowcy mogą dodatkowo zadbać o swoje samochody za pomocą kompresora i odkurzacza.

Stacja wyposażona jest w koncept gastronomiczny Caffe MOYA, który oferuje rozbudowane menu. Oprócz kaw, hot-dogów czy zapiekanek można zjeść tutaj m.in. jeden z kilku wariantów pizzy, zestaw amerykański, czyli stripsy z kurczaka z frytkami i wiele innych. W sklepie można zaopatrzyć się na dalszą podróż lub zrobić domowe zakupy. Na terenie obiektu znajduje się także siłownia zewnętrzna, plac zabaw i zewnętrzny ogródek gastronomiczny, a w toalecie na stacji jest specjalne pomieszczenie dla mamy z dzieckiem.

Stacja czynna jest całą dobę.

 

źródło: MOYA

Wróć