Strefa przedsiębiorcy

UNIMOT upublicznia internetową platformę do handlu olejem napędowym


Grupa kapitałowa UNIMOT S.A. udostępniła dla swoich klientów biznesowych nowy portal transakcyjny umożliwiający zakup oleju napędowego przez Internet w trybie on-line w oparciu o notowania tego produktu na światowych rynkach. Portal prezentuje aktualne na daną chwilę ceny oleju napędowego w 12 bazach paliwowych w Polsce. Portal wystartował pod adresem: www.HurtPaliwa24.pl

- Jesteśmy przekonani , że wraz z uruchomieniem portalu HurtPaliwa24 wejdziemy w nowy etap naszej dotychczasowej współpracy z klientami. Od dzisiaj nasza oferta cenowa będzie jeszcze bardziej aktualna niż dotychczas i ściśle skorelowana z cenami oleju napędowego na światowych rynkach oraz kursem USD/PLN. – mówi Robert Brzozowski Prezes Zarządu UNIMOT S.A.

Dostęp do portalu przewidziany jest w dwóch trybach:
1) Tryb Demonstracyjny – umożliwia wgląd do portalu i sprawdzanie aktualnych cen oleju napędowego. Tryb ten dostępny jest dla wszystkich Internautów, ale nie oferuje możliwości zakupu paliwa.
2) Tryb Transakcyjny – umożliwia pełny dostęp do portalu wraz z funkcją składania ofert zakupu paliwa przez Internet w trybie on-line. Tryb transakcyjny będzie udostępniany zweryfikowanym klientom, którzy mają podpisaną umowę współpracy handlowej w zakresie obrotu paliwami ciekłymi ze spółką Unimot S.A.

- Portal HurtPaliwa24 w wersji transakcyjnej kierujemy do naszych dotychczasowych klientów, którzy mają podpisaną umowę handlową z naszą spółką. Natomiast wszystkie firmy handlujące paliwem, które jeszcze z nami nie współpracowały serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia warunków współpracy. – dodaje Prezes Robert Brzozowski.

Źródło: Unimot

Więcej w kolejnym numerze miesięcznika "Paliwa Płynne"

(op.pb)

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='1108') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('1108')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}