Strefa przedsiębiorcy

UNIMOT upublicznia internetową platformę do handlu olejem napędowym


Grupa kapitałowa UNIMOT S.A. udostępniła dla swoich klientów biznesowych nowy portal transakcyjny umożliwiający zakup oleju napędowego przez Internet w trybie on-line w oparciu o notowania tego produktu na światowych rynkach. Portal prezentuje aktualne na daną chwilę ceny oleju napędowego w 12 bazach paliwowych w Polsce. Portal wystartował pod adresem: www.HurtPaliwa24.pl

- Jesteśmy przekonani , że wraz z uruchomieniem portalu HurtPaliwa24 wejdziemy w nowy etap naszej dotychczasowej współpracy z klientami. Od dzisiaj nasza oferta cenowa będzie jeszcze bardziej aktualna niż dotychczas i ściśle skorelowana z cenami oleju napędowego na światowych rynkach oraz kursem USD/PLN. – mówi Robert Brzozowski Prezes Zarządu UNIMOT S.A.

Dostęp do portalu przewidziany jest w dwóch trybach:
1) Tryb Demonstracyjny – umożliwia wgląd do portalu i sprawdzanie aktualnych cen oleju napędowego. Tryb ten dostępny jest dla wszystkich Internautów, ale nie oferuje możliwości zakupu paliwa.
2) Tryb Transakcyjny – umożliwia pełny dostęp do portalu wraz z funkcją składania ofert zakupu paliwa przez Internet w trybie on-line. Tryb transakcyjny będzie udostępniany zweryfikowanym klientom, którzy mają podpisaną umowę współpracy handlowej w zakresie obrotu paliwami ciekłymi ze spółką Unimot S.A.

- Portal HurtPaliwa24 w wersji transakcyjnej kierujemy do naszych dotychczasowych klientów, którzy mają podpisaną umowę handlową z naszą spółką. Natomiast wszystkie firmy handlujące paliwem, które jeszcze z nami nie współpracowały serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia warunków współpracy. – dodaje Prezes Robert Brzozowski.

Źródło: Unimot

Więcej w kolejnym numerze miesięcznika "Paliwa Płynne"

(op.pb)

Wróć