Wiadomości

MOYA obniża ceny paliw także na stacjach samoobsługowych MOYA express


Sieć MOYA, po wprowadzeniu zniżki na paliwa do 30 gr na stacjach obsługowych, obniża ceny także na samoobsługowych stacjach MOYA express. Rabat wynosi aż 20 gr za litr paliwa i nie jest objęty żadnymi warunkami. Wystarczy przyjechać na dowolną stację MOYA express, wpisać kod rabatowy i zatankować. Promocja trwa do 10 lipca włącznie.
MOYA, jako jedyna marka w Polsce, rozwija swoje stacje paliw w trzech typach: konwencjonalne – obsługowe z przystacyjnym sklepem i Caffe MOYA, automatyczne, wyłącznie dla flot i samoobsługowe, MOYA express, które są świetną alternatywą do obu powyższych typów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
Już od dziś można zatankować aż o 20 gr taniej na każdym litrze paliwa na dowolnej stacji MOYA express! Wystarczy wpisać na słupku kod rabatowy 0710, by uzyskać zniżkę. Kod ważny będzie na samoobsługowych stacjach MOYA express przez cztery dni – od 7 do 10 lipca 2022 r.
Promocja obejmuje benzynę bezołowiową 95, olej napędowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power – w zależności od dostępności na stacji. Lista stacji paliw MOYA express dostępna jest pod linkiem: https://moyaexpress.pl/uploads/lista-stacji2022-07-7-10-62c3e9d2c4082.pdf.
Stacje MOYA express regularnie oferują promocje dla stałych klientów. Wystarczy zapisać się do newslettera, żeby regularnie uzyskiwać dodatkowe rabaty od cen wyświetlanych na pylonie.
MOYA express to nowoczesne, samoobsługowe stacje paliw, należące do ogólnopolskiej sieci MOYA. Klienci mogą zakupić tutaj w atrakcyjnych cenach benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power. Prosty i intuicyjny w obsłudze system pozwala samodzielnie i komfortowo zatankować oraz rozliczyć się na stacjach MOYA express. Podobnie jak na pozostałych stacjach tego typu, płatność za paliwo odbywa się gotówką, kartą płatniczą, kartą MOYA firma bądź innymi kartami flotowymi, które są akceptowane w sieci MOYA.

Źródło: Anwim

Wróć