Strefa przedsiębiorcy

MOYA w Haćkach


W końcówce grudnia 2016 r. stacja Wortel Sp. z o.o. w Haćkach (17-100 Bielsk Podlaski, woj. podlaskie) po gruntownej modernizacji rozpoczęła pracę w barwach sieci MOYA. 

Obiekt położony jest przy drodze krajowej nr 19, szlaku Via Carpatia na trasie Bielsk Podlaski - Białystok. Funkcjonująca od kilku lat placówka przeszła proces rebrandingu i została dostosowana do standardów sieci prowadzonej przez Anwim SA, stając się tym samym jedną z najnowocześniejszych stacji w regionie.  W ofercie paliw stacji dostępne są benzyny 95, 98, LPG oraz olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power. Placówka prowadzi też sprzedaż AdBlue z odmierzacza. Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe MOYA, serwujący kawę i gorące przekąski. Dodatkowo sklep posiada komfortową strefę odpoczynku z dostępem do sieci Wi-Fi. Obiekt czynny jest 24 godziny na dobę. Kierowcy samochodów ciężarowych mogą skorzystać zbezpłatnego parkingu.

Źródło: Anwim (op.zp)

WIĘCEJ czytaj w styczniowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Z pełną ofertą sieci MOYA, prowadzonej przez ANWIM SA, tradycyjnie można zapoznać się podczas Międzynarodowych Targów STACJA PALIW, 17-19 maja 2017 r., EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Wróć