Wiadomości

Orlen zorganizuje pikinik naukowy

Pokazy nowoczesnej technologii, konkursy i prezentacje naukowych zjawisk oraz koncerty muzyczne zostaną zaprezentowane płocczanom podczas wyjątkowego pikniku naukowego ORLEN Discovery Camp, jakiego w Płocku jeszcze nie było. To wszystko już niebawem, bo 21 maja przed ORLEN Areną w godzinach 10:00- 18:00.

Główne obszary tematyczne wydarzenia to także eksperymenty i pokazy naukowe oraz szeroko pojęta ekologia. Na pikniku zobaczymy również kilka dodatkowych stref, a cały jego program pozwoli na zaangażowanie zarówno najmłodszych, jak i starszych mieszkańców Płocka i okolic.  Celem ORLEN Discovery Camp jest szeroko pojęta edukacja w przystępnej, atrakcyjnej formie połączonej z zabawą. Różnorodność planowanych atrakcji sprawi, że z łatwością odnajdą się tu zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Brak ograniczeń wiekowych nie jest jednak jedynym przejawem dostępności wydarzenia dla wszystkich chętnych – wstęp na imprezę jest całkowicie darmowy. 
 
Zaangażowanie PKN ORLEN w organizację ORLEN Discovery Camp jest wynikiem konsekwentnie wdrażanego programu „ORLEN dla Płocka”. PKN ORLEN jest odpowiedzialnym i aktywnym członkiem społeczności lokalnej wpływającym na pozytywne zmiany w otoczeniu, przy czym szczególnie wiele uwagi poświęca dzieciom i młodzieży oraz ich edukacji i rozwoju. ORLEN Discovery  Camp jest jednym z największych wydarzeń naukowych  organizowanych w tym roku przez PKN ORLEN dla płockiej społeczności lokalnej.
 
Źródło: PKN Orlen (op.pb)

Wróć